Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Ekspresy domowe Jura

Szwajcarska firma Jura to synonim prestiżu, jakości i szwajcarskiej precyzji. Automatyczne ekspresy domowe Jura to inteligentne urządzenia, które w kilkanaście sekund przygotują dla Ciebie Twoją ulubioną kawę. Nie ważne czy będzie to Flat White, Espresso, Cappuccino czy Macchiato - wszystkie kawy z ekspresu Jura zachwycają smakiem i aromatem. 

Każdy ekspres posiada wieloletnią gwarancję oraz możliwość serwisowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Ekspresy domowe Jura

Domowe ekspresy Jura to produkty klasy Premium, o eleganckim wyglądzie i profesjonalnym wyposażeniu. Urządzenia zdobywające uznanie klientów na całym świecie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w ekspresach Jura, przygotowanie filiżanki kawy zajmuje kilka sekund. Flat White, Espresso, Cappuccino czy Macchiato to tylko nieliczne z możliwych opcji. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy miłośnik małej czarnej znajdzie coś dla siebie.

Krótka historia ekspresów Jura

Ekspresy Jura to znana szwajcarska firma z ponad 80-letnią tradycją. Została ona założona w 1931 roku przez Leo Henzirohsa, w mieście Niederbuchsiten. Miejscowość położona jest na południowym krańcu gór Jura, od których nazwano firmę. Przez lata marka produkująca ekspresy sukcesywnie rozwijała się, stając się coraz bardziej rozpoznawalna, aby stać się marką o globalnym zasięgu.

Od początku lat 80 Jura odgrywała główną rolę w produkcji ekspresów dla domu. Obecnie przoduje także w produkcji urządzeń biurowych i gastronomicznych, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie - w USA, Wielkiej brytanii, Australii, Hiszpanii i innych państwach europejskich, a także w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Firma jest symbolem szwajcarskiej precyzji i jakości na najwyższym poziomie. Firma produkująca ekspresy Jura pielęgnuje swoje tradycje, jednocześnie stale urozmaicając i ulepszając swój asortyment, dlatego też może cieszyć się tak ogromną popularnością w ponad 40 krajach, także w Polsce.

Unikalne funkcje

Ekspresy Jura przeznaczone do użytku domowego charakteryzują się inteligentnym systemem, dopasowanym do użytkownika interfejsem i intuicyjna obsługą. Restrykcyjne wymagania stawiane produktom Jura są ściśle określone przez szwajcarskie normy jakościowe. Każdy ekspres objęty jest długoletnią gwarancją i możliwością serwisowania - specjalnie z myślą o klientach Jury.

Ekspresy Jura przeznaczone są dla wymagających klientów, którzy pragną cieszyć się w domowym zaciszu filiżanką najlepszej kawy, niczym z profesjonalnych kawiarnii. Ich przemyślany i intuicyjny system obsługi pozwala dostosować ekspres do indywidualnych preferencji użytkownika. Naszą ulubioną kawę przygotowujemy w kilka sekund, za pomocą jednego przycisku. Posiadamy możliwość zaprogramowania mocy naparu każdego specjału kawowego. Ekspres Jura po każdej zrobionej filiżance kawy, sam dokonuje czyszczenia, dzięki czemu mamy pewność, że kawa zawsze jest świeża. Stalowe żarniowe młynki delikatnie mielą ziarna kawy, wydobywając z nich pełnię aromatu i smaku.

Fachowa pomoc ekspertów

Jeżeli po obejrzeniu naszej oferty nasunęły się Pańśtwu jakiekolwiek pytani bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu dobrać najodpowiedniejszy ekspres do kawy oraz niezbędne akcesoria. Zapraszamy do Decofire!

BackTop