Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Ekspresy profesjonalne Jura

Linia profesjonalnych ekspresow marki Jura to klasa sama w sobie. Urządzenia te bez problemu sprostają wszelkim wyzwaniom oraz wymaganiom nawet najbardziej wymagających kawoszy i baristów. W naszej ofercie posidamy szeroki wybór modeli, dopasowanych do różnych potrzeb i oczekiwań.

Ekspresy Jura przeznaczone do użytku profesjonalnego charakteryzują się pokaźną ilością funkcji i zaawansowaną technologią. Każdy ekspres objęty jest długoletnią gwarancją i możliwością serwisowania - specjalnie z myślą o klientach Jury.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Profesjonalne ekspresy Jura

Profesjonalne ekspresy Jura to produkty klasy Premium, o eleganckim wyglądzie i profesjonalnym wyposażeniu. Urządzenia zdobywające uznanie klientów na całym świecie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w ekspresach Jura, przygotowanie filiżanki kawy zajmuje kilka sekund. Wśród najchętniej wybieranych ekspresów znalazły się: GIGA X8, GIGAX3 i WE8. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy miłośnik ''małej czarnej'' znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji smakowych czy estetycznych. Każdy ekspres objęty jest długoletnią gwarancją i możliwością serwisowania - specjalnie z myślą o klientach Jury.

Nowoczesna technologia dla wymagających

Ekspresy Jura przeznaczone do użytku profesjonalnego charakteryzują się niezliczoną ilością funkcji i zaawansowaną technologią. Restrykcyjne wymagania stawiane produktom Jura są ściśle określone przez szwajcarskie normy jakościowe.
Ekspresy posiadają pojemny zbiornik na wodę oraz fusy, dzięki czemu są urządzeniami przenośnymi i można je stosować w zależności od potrzeb.

Specjalnie opracowana technologia Speed umożliwia przygotowanie filiżanki kawy w rekordowo krótkim czasie. ilość dodatkowej wody może być zaprogramowana dowolnie zależnie od osobistych upodobań smakowych. 29 różnych specjałów kawowych oraz wygląd ekranu startowego mogą być dostosowane do upodobań klienta.

Ekspresy zostały wyposażone w dwa ceramiczne wysokowydajne młynki tarczowe, które niezwykle szybko i precyzyjnie mielą ziarna kawy. Dwa oddzielne młynki dają możliwość mielenia różnych ziaren kawy. Specjalnie opracowany system konserwacji pozwala na łatwe utrzymanie odpowiedniej higieny ekspresu. Ekspresy oferują bardzo długie przerwy między okresami konserwacji szczególnie przy zastosowaniu zewnętrznych filtrów CLARIS. Ogromny wybór dodatkowych akcesoriów takich jak podgrzewacze do filiżanek czy chłodziarki do mleka sprawiają, że ekspresy są urządzeniem dostosowanym do nawet najbardziej wymagających potrzeb klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, jak i aromatycznej kawy. Napisz do nas, zadzwon lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Krakowie. 

Ceny i Opinie

W naszym sklepie Decofire ceny na Ekspresy do kawy są najatrakcyjniejsze na rynku. Wszystkie produkty sprzedawane są w cenach katalogowych producenta. Ceny promocyjne na Ekspresy do kawy są negocjowane w formie mailowej lub telefonicznej. Wszystkie produkty które można zakupić w naszym sklepie internetowym są sprawdzane pod kątem jakości i opiniowane przez naszych klientów. Nie sprzedajemy produktów, które cieszą się zła sławą i mają negatywne opinie. Pamiętaj! W sklepie internetowym Decofire.pl kupisz produkty tylko z pozytywną opinią.

BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×