Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Oczyszczacze powietrza Cado

Stylowe i niezawodne – takie właśnie są oczyszczacze powietrza Cado. Propozycje tej firmy mogą znacznie poprawiać jakość powietrza, którym oddychacie Państwo w domu lub samochodzie. Obecnie smog jest powszechnym zjawiskiem atmosferycznym, które wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim na zdrowie. Dlatego każdy powinien wziąć pod uwagę zakup oczyszczacza, dzięki któremu przynajmniej w jego najbliższym otoczeniu nie będzie kurzu, pyłu, brzydkich zapachów czy drobnoustrojów.

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Czyste powietrze w domu i w samochodzie

Korzystając z oczyszczaczy powietrza Cado można mieć znaczący wpływ na stan powietrza, którym oddycha się we własny mieszkaniu czy domu. Jest to szczególnie istotne, jeśli usytuowany jest on w dużym mieście. Wówczas warto wybrać model LEAF AP-C200, który absorbuje niebezpieczne substancje oraz nieprzyjemne zapachy z powierzchni o metrażu do 36 m². We wnętrzu urządzenia następuje rozłożenie i zneutralizowanie szkodliwych cząsteczek. Bardzo ważne jest tutaj zastosowanie takich rozwiązań jak: odpowiedni wysokowydajny dwuwarstwowy filtr, system Photoclea niszczący niepożądane związki chemiczne i bakterie, wentylator o ukośnym przepływie pozwalający na łatwe rozprowadzenie czystego powietrza, wskaźniki jakości powietrza oraz wymiany filtra. Ponadto prezentowane oczyszczacze mają atrakcyjny wygląd i dostępne są w dwóch kolorach – białym oraz czarnym, a wszystko to za jedyne 2 449,00 zł. To naprawdę niewygórowana cena, zwłaszcza jeśli uwzględni się, że nabyty zostaje sprzęt, który będzie ciągle używany, a pozytywne zmiany, związane z jego działaniem, będzie można odczuć już chwilę po uruchomieniu. Oczyszczacze, nawilżacze i jonizatory powietrza to obecnie coraz bardziej doceniane urządzenia, zwłaszcza jeśli charakteryzują się tak wysoką klasą, jak propozycje marki Cado.

Z myślą o osobach, które często się przemieszczają i sporo czasu spędzają w samochodzie, a tym samym w korkach, firma stworzyła niewielkie, przenośne oczyszczacze powietrza. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto stale narażony jest na wdychanie spalin oraz miejskiego pyłu i kurzu. Łatwa obsługa, możliwość podłączenia do portu USB, wydajny filtr to tylko kilka niewątpliwych zalet tego rodzaju sprzętu. Oczyszczacze LEAF MP-C20U mają ciekawy design i występują w trzech kolorach – czarnym, srebrnym oraz złotym. Cena wynosi jedynie 999,00 zł. 

Zależy nam, żebyś oddychał czystym powietrzem

Staramy się, aby w sklepie Decofire oferowane były tylko najlepsze produkty. Właśnie dlatego znalazły się wśród nich oczyszczacze powietrza Cado. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania na temat tych urządzeń lub chcecie dowiedzieć się na czym dokładnie polega proces oczyszczania powietrza z ich pomocą, skontaktujcie się z nami.

zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×