Bio wkłady Akowood

Jeśli są Państwo zwolennikami przyjaznych środowisku rozwiązań w życiu codziennym, z pewnością docenią Państwo liczne zalety, jakie posiadają bio wkłady do kominków. Pozwolą one Państwu cieszyć się ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniem, które jednocześnie jest bardzo funkcjonalne i designerskie. Bio wkłady do kominków są wyjątkowo łatwe w aranżacji. Za ich pomocą w prosty sposób można zaprojektować własny biokominek. Te urządzenia mogą zostać wbudowane w ścianę, meble, a także w szkło, blaty, podesty, płyty lub marmur – tak naprawdę we wszystko, co nie jest materiałem łatwopalnym. Spersonalizowany charakter, jakim wyróżniają się biokominki, jest jedną z ich największych zalet. Tę możliwość designerskich aranżacji z pewnością doceni każdy, kto pragnie sam stworzyć swoje wymarzone wnętrze od początku do końca.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03M
  4 950,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03M
  Ocena:
  100%
  (1)
 2. Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03B
  4 950,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03B
  Ocena:
  100%
  (1)
 3. Biokominek AKOWOOD FireBox 03
  2 990,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 03
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. Biokominek AKOWOOD FireBox 02
  1 225,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 02
  Ocena:
  100%
  (1)
 5. Biokominek AKOWOOD FireBox 01
  960,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 01
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Bio wkład jako alternatywa tradycyjnego kominka

Dzięki bio wkładom można szybko przekształcić tradycyjny kominek z ciągiem kominowym w biokominek. W gruncie rzeczy cały proces modernizacji sprowadza się w tym przypadku do zakupienia bio wkładu i zamontowania go w środku żeliwnego wkładu tradycyjnego paleniska. W ten sposób można uniknąć konieczności naruszania obudowy starego kominka. Aby zwiększyć ilość odczuwanego ciepła, można dodatkowo zdemontować przednią szybę albo zainstalować w jednym miejscu kilka palenisk i umieścić je wewnątrz tradycyjnego wkładu kominowego.

Bezpieczne w użytkowaniu paleniska

Bio wkłady wyposażone są w wysokiej jakości paleniska, które są bezpieczne w użytkowaniu – posiadają zabezpieczenia uniemożliwiające rozlanie się biopaliwa. Generują różne długości linii ognia oraz możliwości regulacji wysokości płomienia, a niektóre modele posiadają nawet opcję operowania kolorem emitowanego ognia. Są łatwe do zainstalowania, dzięki czemu ich montaż nie przysporzy Państwu większych trudności. Te nowoczesne urządzenia spełniają europejskie normy na temat bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania.

Bio wkłady Akowood

Bio wkłady dostępne w ofercie sklepu internetowego Decofire zostały wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na działanie wysokich temperatur. Jednocześnie są to eleganckie, ponadczasowe i uniwersalne urządzenia, które będą stanowiły wyjątkową dekorację każdego wnętrza. W naszym asortymencie znajdują się m.in. modele marki Akowood, np. Fire Insert 03B. To rodzaj bio wkładu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród architektów i dekoratorów wnętrz dzięki możliwości dopasowania go do konkretnego projektu zabudowy we wnętrzach mieszkań, domów i przestrzeni komercyjnych. Jego walory z pewnością docenią także indywidualni klienci, którzy chcą stworzyć spersonalizowaną przestrzeń w urządzanych przez siebie wnętrzach. Kolejnym godnym polecenia paleniskiem tego producenta może być FireBox 03. W tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami marki Akowood.

Decofire to pozytywne opinie użytkowników i najkorzystniejsze ceny na rynku! Potrzebujesz pomocy w wyborze biokominka? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!