Bio wkłady Horus

Jeśli preferują Państwo spędzanie wieczorów w cieple kominkowego ognia, a jednocześnie pragną dostosować aranżację otoczenia do swoich potrzeb, serdecznie polecamy Państwu nowoczesne bio wkłady do kominków. To wspaniała alternatywa dla tradycyjnych kominków, która doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu, a także na powietrzu – na balkonach, tarasach czy w altanach. Biokominki są bardzo mobilne, więc można je przenosić z miejsca na miejsce, a ponadto można je zainstalować bez zezwoleń, niezależnie od tego, czy w danym pomieszczeniu znajduje się tradycyjny ciąg kominowy.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 130
  9 450,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 130
  Ocena:
  100%
  (1)
 2. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 90
  6 250,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 90
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 60
  5 850,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 60
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 130
  10 500,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 130
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 90
  6 400,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 90
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 60
  6 000,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 60
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący

Bio wkłady to wygodne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie

Bio wkłady do kominków to rodzaj urządzeń do zabudowy. Pełnią one funkcję dekoracyjną i grzewczą, są bardzo funkcjonalne i ekonomiczne w użytkowaniu, a przede wszystkim przyjazne dla środowiska i bezpieczne w eksploatacji. Coraz chętniej wybierane są jako alternatywa dla tradycyjnego kominka. Łatwość ich montażu, ekologiczny charakter i efektowna prezentacja to ich główne zalety. Ich obsługa jest prosta – ponieważ działają na biopaliwo, nie trzeba męczyć się z rozpalaniem ognia, a następnie sprzątać mnóstwa sadzy i popiołu. Od dziś mogą się Państwo cieszyć urokiem spędzania wieczorów przy ogniu – bez zapachów, dymu, sadzy i popiołu. Jeśli cenią sobie Państwo wygodne rozwiązania na co dzień, naprawdę warto zdecydować się to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Takie bezdymne i bezwonne spalanie jest przyjazne dla środowiska.

 

Łatwy montaż i niezwykłe możliwości aranżacyjne

Bio wkłady są gotowe do eksploatacji praktycznie od ręki. Dają ogromne możliwości pod kątem ich aranżacji, ponieważ mogą być wbudowane w każdy niepalny materiał, w dowolnym miejscu i dokładnie w takim stylu, jaki sobie Państwo wymarzyli. Specjalne wkłady zasilane biopaliwem występują w różnych wariantach – mogą być całkowicie zabudowane, posiadać palenisko odsłonięte z dwóch lub trzech stron, a także mogą być montowane narożnie, posiadać całkowicie otwarte palenisko lub takie, które będzie osłonięte z dwóch stron szkłem. Tym, co ogranicza możliwości biokominków, jest właściwie tylko Państwa wyobraźnia.

 

Bio wkłady Horus

Bio wkłady do kominków Horus to niepowtarzalne włoskie wzornictwo i najlepsza jakość wykonania. Produkty tej marki charakteryzują się elegancką, klasyczną linią, a także funkcjonalnym kształtem, który sprawdzi się w każdej aranżacji. W ofercie sklepu internetowego Decofire znajduje się m.in. model bio wkładu do zabudowy Bi-Side 130 (otwarty na obie strony), który został wyposażony w dwa paleniska o pojemności 2 l i mocy 3,5 kW. Ponadto warto zwrócić uwagę na inne produkty włoskiej marki Horus, które są dostępne w naszym asortymencie – Bi-Side 90, Mono-Side 130 czy Mono-Side Vertical.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!