Bio wkłady Ruby Fires

Bio wkłady to alternatywa dla tradycyjnych kominków i idealny produkt dla wszystkich, którzy chcą spędzać wieczory przy żywym ogniu, a jednocześnie poszukują nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań designerskich. To stylowy element wyposażenia, który jednocześnie jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do użytkowania nawet w blokach. Do palenia wykorzystywane jest specjalne biopaliwo, które eliminuje trudności związane z usuwaniem popiołu – bioetanol jest produktem wysokokalorycznym, który pali się przez długi czas. Kominki na biopaliwo są zatem znacznie łatwiejsze w eksploatacji, a także prostsze do utrzymania ich w czystości i bardzo ekonomiczne. Bio wkłady nie wydzielają zapachu ani nie emitują też dymu. Efektem spalania jest para wodna i dwutlenek węgla w bezpiecznych ilościach.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

Oryginalne rozwiązania na każdą przestrzeń

Bio wkłady to praktyczne i oryginalne rozwiązanie designerskie. Te urządzenia można eksploatować w każdej przestrzeni (w pomieszczeniach i na zewnątrz) i wyłącznie w wybranych momentach (przez chwilę, przez kilkanaście godzin, latem, jesienią, zimą…). Ta niebanalna dekoracja wnętrz pasuje zarówno do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu, jak i tych bardziej klasycznych czy sensualnych. W sklepie internetowym Decofire znajdą Państwo bio wkłady Ruby Fires, które są przeznaczone do zabudowy. W związku tym idealnie sprawdzą się wszędzie, bez względu na porę dnia i pogodę.

Zalety bio wkładów

Czym wyróżniają się bio wkłady? Prostotą montażu, ekologią i niezwykle widowiskową prezentacją. Ich obsługa jest łatwa i bezproblemowa – ponieważ działają na biopaliwo, nie trzeba męczyć się z rozpalaniem ognia, a następnie sprzątać mnóstwa sadzy i popiołu. Takie bezdymne i bezwonne spalanie jest przyjazne dla środowiska. Od dziś mogą się Państwo cieszyć klimatycznymi i ekologicznymi wieczorami przy ogniu – bez żadnych zapachów, dymu, sadzy i popiołu. To idealny produkt, jeśli cenią sobie Państwo wygodne rozwiązania na co dzień. Ponadto niekwestionowaną zaletą bio wkładów jest to, że z powodzeniem można je wykorzystać w każdej przestrzeni, nawet w małych pomieszczeniach, na podłodze w łazience, w ścianie i na środku tarasu.

Bio wkłady Ruby Fires

Warto zwrócić uwagę na bio wkłady do zabudowy marki Ruby Fires, które są dostępne w asortymencie Decofire, np. wkład z efektem muru 5820B. To produkt o opatentowanej budowie, który spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania. Ponadto polecamy Państwu bio wkład 4120B z certyfikatem TUV, który wyróżnia unikatowa konstrukcja zapewniająca ekonomiczne spalanie. Ten produkt jest w pełni bezpieczny również pod tym względem, że nie ma możliwości wydostania się paliwa nawet w przypadku przewrócenia biopaleniska.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz!