Bio wkłady Simple Fire

Jeśli od zawsze marzyli Państwo o kominku, ale z różnych przyczyn nie mogli Państwo tego marzenia spełnić – ze względu na mieszkanie w bloku, niewielką przestrzeń mieszkalną czy brak ciągu kominowego – w Decofire mamy na to sposób. Polecamy Państwa uwadze bio wkłady do kominków. To alternatywa dla tradycyjnych kominków i jednocześnie ich najlepsza wersja, która charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i praktycznie nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. To nowoczesne rozwiązanie jest w stu procentach przyjazne dla środowiska i jednocześnie stanowi doskonały sposób, aby cieszyć się ciepłem i żywym ogniem w kominku bez uciążliwości związanych z jego eksploatacją.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900L lewy
  Już od 1 299,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900L lewy
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900R prawy
  Już od 1 299,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900R prawy
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200L lewy
  Już od 1 499,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200L lewy
  Ocena:
  100%
  (2)
 4. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200R prawy
  Już od 1 499,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200R prawy
  Ocena:
  100%
  (2)
 5. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600L lewy
  Już od 999,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600L lewy
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600R prawy
  Już od 999,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600R prawy
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Sposób na ekologiczny kominek

Zastosowanie bio wkładów to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy dysponują kominkiem, ale z różnych względów chcą przestawić się na ekologiczną emisję ognia. W tej sytuacji bio wkład sprawdzi się idealnie, ponieważ pozwala szybko przekształcić tradycyjny kominek z ciągiem kominowym w biokominek. Cały proces modernizacji sprowadza się do zakupienia bio wkładu i zamontowania go w środku wkładu tradycyjnego paleniska. Dzięki temu nie ma konieczności naruszania obudowy starego kominka. Aby w chłodne zimowe wieczory zwiększyć ilość odczuwanego ciepła, można zdemontować przednią szybę albo zainstalować w jednym miejscu kilka palenisk. Natomiast latem można zamontować szybę z powrotem, aby cieszyć się widokiem ognia, ale nie czuć bijącego od niego ciepła.

Łatwa aranżacja bio wkładów

Zamontowanie bio wkładu nie wymaga zezwoleń ani specjalnych przygotowań. Tak naprawdę można go zainstalować w każdym miejscu, w którym nie mógłby stać tradycyjny kominek – w ciasnym mieszkaniu, na tarasie, w restauracji lub w środku ogrodu. Biokominek sprawdzi się idealnie jako dodatkowe źródło delikatnego ciepła oraz designerski element wystroju. W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdą Państwo bio wkłady marki Simple Fire. To urządzenia, które stanowią oryginalną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Pozwalają one cieszyć się ciepłym, żółtym płomieniem w każdej przestrzeni, a zastąpienie drewna ekologicznym biopaliwem sprawia, że podczas jego spalania i emisji ognia nie wydziela się dym ani sadza.

Bio wkłady Simple Fire

W sklepie internetowym Decofire znajdują się bio wkłady od Simple Fire, które idealnie nadają się do zainstalowania w biokominkach narożnych. Polecamy Państwa uwadze m.in. model Corner 600R, który świetnie wpasuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. Wyróżnia się niezwykle prostą konstrukcją i stosunkowo niewielkimi gabarytami, dzięki czemu można go umieścić nawet w niewielkich pomieszczeniach. W Corner 600 z bio wkładem zastosowano palnik o szerokości 450 mm z prostym wycięciem. Umieszczono w nim ceramiczny wkład absorbujący, który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa nawet w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. To wszystko sprawia, że naprawdę warto sięgnąć po ten funkcjonalny i ekologiczny produkt.

Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami!