Biokominki do zabudowy Akowood

Któż z nas nie marzy o spędzaniu długich wieczorów przed kominkiem… Tym, którzy jednocześnie cenią sobie ekonomiczne, funkcjonalne i bezpieczne dla środowiska rozwiązania, serdecznie polecamy biokominki dostępne w ofercie sklepu Decofire. Znajdą Państwo u nas zasilane biopaliwem urządzenia wolnostojące, wiszące, przeznaczone do zabudowy, portalowe i zewnętrzne… Bez względu na model, który Państwo wybiorą, biokominki to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się magią dekoracyjnego ognia w ekologicznym wydaniu.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03M
  4 950,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03M
  Ocena:
  100%
  (1)
 2. Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03B
  4 950,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Fire Insert 03B
  Ocena:
  100%
  (1)
 3. Biokominek AKOWOOD Insert 02S
  1 290,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Insert 02S
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Biokominek AKOWOOD Insert 01S
  990,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Insert 01S
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Biokominek AKOWOOD Insert 02B
  1 370,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Insert 02B
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek AKOWOOD Insert 01B
  1 070,00 zł
  Biokominek AKOWOOD Insert 01B
  Ocena:
  100%
  (1)
 7. Biokominek AKOWOOD FireBox 03
  2 990,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 03
  Ocena:
  100%
  (1)
 8. Biokominek AKOWOOD FireBox 02
  1 225,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 02
  Ocena:
  100%
  (1)
 9. Biokominek AKOWOOD FireBox 01
  960,00 zł
  Biokominek AKOWOOD FireBox 01
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Liczne zalety biokominków

Biokominki mają wiele zalet. Przede wszystkim są bezpieczne dla środowiska i bardzo wydajne. Ogień w biokominkach powstaje w wyniku spalania płynu grzewczego (biopaliwa) o specjalnej recepturze. W procesie spalania płynu powstają jedynie para wodna oraz dwutlenek węgla (w bezpiecznych ilościach, które są zbliżone do tych w wydychanym przez człowieka powietrzu). To wszystko sprawia, że biokominki są w pełni bezpieczne. Kolejnym atutem tych urządzeń jest możliwość instalacji w każdym miejscu, ponieważ biokominki nie potrzebują przewodu kominowego. Montuje się je praktycznie od ręki – wystarczy wyjąć produkt z opakowania i postawić w wybranym miejscu w pomieszczeniu lub na dworze. Ponadto bardzo łatwo utrzymać je w czystości – nie brudzą się od sadzy, nie trzeba sprzątać popiołu… Wystarczy cieszyć się magią prawdziwego ognia bez zapachów, bez dymu i innych nieprzyjemności typowych dla tradycyjnych kominków. O wysokiej wydajności nowoczesnych kominków w wersji bio świadczy fakt, że podtrzymujące ogień biopaliwo gwarantuje stabilny płomień nawet do kilkunastu godzin.

Funkcjonalne biokominki do zabudowy Akowood

Wśród biokominków dostępnych w ofercie Decofire znajdują się modele do zabudowy, które mogą stanowić wyjątkową dekorację ścian, ale nie tylko. Mogą one zostać zintegrowane z meblami, blatami czy podestami. Wbrew pozorom ich montaż jest niezwykle łatwy, a możliwości aranżacyjne, jakie oferują, pozwalają w prosty sposób stworzyć przytulny klimat nie tylko wewnątrz domów i mieszkań, ale także na zewnątrz – na tarasach i w ogrodach. W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdują się m.in. urządzenia marki Akowood.

Uniwersalność i uczta dla zmysłów w jednym produkcie

Producent biokominków Akowood proponuje Państwu m.in. biokominek do zabudowy Fire Insert 03-B, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród architektów i dekoratorów wnętrz. Wyróżnia go możliwość dopasowania do konkretnego projektu zabudowy we wnętrzach mieszkań, domów i przestrzeni komercyjnych. Ponadto ciekawą propozycją tej marki jest palenisko Insert 01B, które można wykorzystać jako wkład do tradycyjnego kominka. Posiada on nawilżacz umożliwiający stosowanie aromaterapii, dzięki czemu będą Państwo mogli spędzać wieczory w cieple tlącego się płomienia, delektując swoje zmysły i ciało na wiele różnych sposobów.