Biokominki do zabudowy Decoflame

Wśród różnych modeli biokominków znajdują się urządzenia przeznaczone do zabudowy, które można wkomponować w ogromną ilość aranżacji. Ich montaż nie jest trudny, wystarczy specjalnie przygotowana wnęka o określonych wymiarach, w której należy osadzić biokominek lub wkład biokominkowy, a następnie można przeprowadzić ewentualne prace wykończeniowe. Oczywiście, biokominki do zabudowy posiadają wszystkie cechy tradycyjnych biokominków portalowych. Ich użytkowanie jest tak samo bezpieczne, łatwe i ekologiczne (do najważniejszych atutów śmiało można zaliczyć brak sadzy, popiołu i dymu).

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
 1. -59% Biokominek Decoflame Ascot Lux 400 mm PROMOCJA
  Cena promocyjna 2 100,00 zł Regular Price 5 150,00 zł Oszczędzasz 3 050,00 zł
  Biokominek Decoflame Ascot Lux 400 mm PROMOCJA
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący

Możliwość nieograniczonych aranżacji w każdej przestrzeni

Z tego rozwiązania z pewnością będą zadowoleni właściciele niewielkich powierzchni użytkowych, którzy do tej pory mogli mieć problem z zaaranżowaniem klasycznej wersji biokominka. Ograniczone miejsce często wyklucza postawienie większych modeli bitych funkcjonalnych urządzeń. Jeśli chcą Państwo posiadać dekoracje z udziałem żywego ognia, która będzie prezentować się efektownie, rozwiązaniem może okazać się wbudowanie biokominka w ścianę. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo sporo miejsca, a jednocześnie będą Państwo mogli cieszyć się możliwością spędzania długich wieczorów w cieple płomieni i w miłej dla oka aranżacji.

Biokominki do zabudowy Decoflame

W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdują się biokominki do zabudowy marki Decoflame, np. Nice Built-in. To rodzaj oryginalnego paleniska do zabudowy, które może być umieszczone w meblach, blatach lub stołach. Idealnie nadaje się do oryginalnej aranżacji wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz – na tarasach lub balkonach. Palnik urządzenia jest wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej i otoczony jest szklanym ekranem, który chroni palący się ogień przed przeciągami i utrzymuje płomień na jednakowym poziomie. W efekcie ogień jest doskonale wyeksponowany i widoczny z każdej strony, a Państwo mogą cieszyć się tą estetyką i ciepłem unoszących się płomieni.

Wkład kominkowy w wersji bio, czyli alternatywa dla klasycznych kominków

Wśród propozycji od Decoflame warto również zwrócić uwagę na wkład kominkowy Ascot Lux, który jest rozwiązaniem dla właścicieli tradycyjnych kominków poszukujących zmian i przyjaznej dla środowiska alternatywy. Dostępne w ofercie sklepu internetowego Decofire modele z serii Ascot Lux występują w trzech rozmiarach i wyposażone są w dwie szyby – przednią oraz tylną. Są one niezbędne do ustabilizowania płomienia oraz ograniczenia zużycia biopaliwa do minimum. To urządzenie, które ze względu na swoją mobilność umożliwia maksymalna swobodę twórczą oraz nieograniczone możliwości aranżacji. Dedykowany jest głównie jako uzupełnienie wnęki po tradycyjnym kominku, może być także wykorzystany jako samodzielny element wnętrza. W przypadku biokominków jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę tylko Państwa wyobraźnia.