Biokominki do zabudowy Horus

Biokominki do zabudowy to wyjątkowy rodzaj kominków w wersji bio, które stwarzają mnóstwo możliwości aranżacji w pomieszczeniach i na dworze. Te oryginalne urządzenia mogą zostać wbudowane w meble (jeśli posiadają wkład absorbujący ciepło i nie są wykonane z materiałów foliowanych lub lakierowanych), a także w półścianki, blaty i podesty marmurowe, z płyt lub kamienne. Można je nawet montować we wnękach po tradycyjnym kominku. W zasadzie mogą być wbudowane we wszystko, co nie jest materiałem łatwopalnym.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek Horus BISIDE VERTICAL
  6 050,00 zł
  Biokominek Horus BISIDE VERTICAL
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 130
  9 450,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 130
  Ocena:
  100%
  (1)
 3. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 90
  6 250,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 90
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 60
  5 850,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Mono-Side 60
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 130
  10 500,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 130
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 90
  6 400,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 90
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 60
  6 000,00 zł
  Biokominek do zabudowy Horus Bi-Side 60
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Biokominki do zabudowy na wiele różnych sposobów

Na rynku wyróżnia się kilka rodzajów biokominków do zabudowy. Mogą to być biokominki jednostronne, dwustronne (na przestrzał), otwarte z trzech stron lub narożne. Tego typu urządzenia występują także wersji z otwartym ogniem lub jako biokominek do zabudowy z szybą. Montaż jest zazwyczaj prosty i ogranicza się do przygotowania wnęki i osadzenia w niej biokominka, dzięki czemu proces instalacji nie powinien Państwu przysporzyć większych problemów.

Wyjątkowe rozwiązanie w aranżacji wnętrz

Nowoczesny biokominek przykuwa wzrok. To niebanalna i nowoczesna dekoracja wnętrza, która dodaje ciepła każdej aranżacji. Sprawdzi się idealnie w salonie, sypialni lub jadalni – wszędzie tam, gdzie zechcą Państwo spędzać długie wieczory jesienią, zimą albo w samym środku lata, kiedy trafi się chłodniejsza aura. Choć biokominki pasują przede wszystkim do oryginalnych aranżacji w stylu nowoczesnym, można je śmiało wprowadzić także do wystroju klasycznego czy eklektycznego.

Eleganckie i wyrafinowane – biokominki do zabudowy Horus

Miłośnikom nowoczesnych form z pewnością przypadną do gustu biokominki włoskiego producenta, które cechują się prostą, elegancką linią. Marka Horus to niepowtarzalny design i najlepsza jakość wykonania. Producent tych urządzeń stawia sobie za cel poprawę jakości życia klientów przez stworzenie oryginalnych i alternatywnych biokominków, które idealnie pasują do wnętrz każdego rodzaju. Łącząc w całość rygorystyczne nawyki w dziedzinie przemysłu i ewolucję zapotrzebowań człowieka (w zakresie designu, funkcjonalności, równowagi oraz technologii), Horus manipuluje ogniem, wodą i stalą, aby uzyskać niepowtarzalne kształty biokominków. Jednocześnie producent bierze pod uwagę równowagę pomiędzy człowiekiem a otaczającą go naturą. To wszystko sprawia, że biokominki tego włoskiego producenta to przyjazny dla środowiska produkt najwyższej jakości, który wybierają miliony klientów w całej Europie. W sklepie internetowym znajdą Państwo różne biokominki do zabudowy Horus, m.in. model Bi-Side 130 (otwarty na dwie strony), Bi-Side 60 (to lekkie i uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do zabudowy paleniska) czy Mono-Side 130 (do wykorzystania w zabudowie paleniska).