Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Biokominki do zabudowy Ruby Fires

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się biokominki. To nowoczesne rozwiązania, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych kominków z ciągiem kominowym. Biokominki to funkcjonalne, ekonomiczne, przyjazne dla środowiska i estetyczne urządzenia, które umożliwiają przełomowe realizacje w zakresie aranżacji wnętrz. Nadają się do zainstalowania na dworze oraz w pomieszczeniach, a także na środku stołu w jadalni czy w podłodze w łazience… Dzięki biokominkom można atrakcyjnie „przeszklić” fragment ściany i stworzyć oryginalny design dopasowany do Państwa oczekiwań. Taki biokominek w formie szklanej ściany to znakomity pomysł w przypadku popularnych obecnie sypialni połączonych z łazienką.


Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

 

Design, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Biokominki to nie tylko gwarancja wyjątkowego designu, ale również praktyczne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie. Po pierwsze, te urządzenia można eksploatować wyłącznie w wybranych momentach, aby np. dogrzać się w chłodniejsze, letnie noce. Ich obsługa jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć Państwu większych trudności. Ponieważ biokominki działają na biopaliwo, nie muszą się Państwo męczyć z rozpalaniem ognia, a następnie sprzątać mnóstwa sadzy i popiołu, nie mówiąc o dymie i zapachu palącego się drewna. Jeśli chcą Państwo cieszyć się magią ognia bez zapachów, dymu, sadzy i popiołu (charakterystycznych dla klasycznych kominków), naprawdę warto zdecydować się to nowoczesne rozwiązanie. Takie bezdymne i bezwonne spalanie jest przyjazne dla środowiska, dzięki czemu biokominki to naprawdę ekologiczne urządzenia.

 

Wyjątkowa aranżacja

Nowoczesny biokominek bez względu na rodzaj aranżacji będzie przykuwał wzrok – to niebanalna dekoracja wnętrza, która pasuje zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i do wystroju klasycznego czy eklektycznego. W sklepie internetowym Decofire oferujemy Państwu wyjątkowe modele biokominków przeznaczonych do zabudowy marki Ruby Fires, które idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni i każdym innym pomieszczeniu, a nawet na balkonie czy tarasie. Biokominki można zainstalować praktycznie wszędzie, ponieważ nie potrzebują przewodu kominowego.

 

Biokominki do zabudowy Ruby Fires

Warto zwrócić uwagę na wkłady do zabudowy, np. wkład z efektem muru 5820B o opatentowanej budowie, który spełnia europejskie normy bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania) oraz paleniska, np. biopalenisko 4120B. Jego ceramiczne wnętrze pochłania bioetanol jak gąbka i nie dopuszcza do wylania się paliwa. To bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Państwu cieszyć się klasycznym urokiem płomieni w nowoczesnej formie.zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×