Biokominki do zabudowy Simple Fire

Aranżując wnętrza często nie możemy zdecydować się, na jakie rozwiązania postawić. Choć obecnie na rynku jest wiele możliwości, tak naprawdę nic nie stworzy bardziej magicznej aury niż dekoracja z udziałem ognia. W tej sytuacji warto postawić na nowoczesne rozwiązanie w postaci biokominka. To współczesna wersja klasycznego pomysłu na ociepleni przestrzeni, która sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz… Wybierając biokominki, wybierają Państwo rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu – w pomieszczeniach i na dworze. Dzięki temu, że instalacja tych urządzeń jest możliwa bez przewodu kominowego, kominkiem mogą cieszyć się właściciele mieszkań oraz miłośnicy spędzania chłodnych wieczorów na tarasie czy balkonie.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900L lewy
  Już od 1 299,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900L lewy
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900R prawy
  Już od 1 299,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 900R prawy
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200L lewy
  Już od 1 499,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200L lewy
  Ocena:
  100%
  (2)
 4. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200R prawy
  Już od 1 499,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 1200R prawy
  Ocena:
  100%
  (2)
 5. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600L lewy
  Już od 999,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600L lewy
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600R prawy
  Już od 999,00 zł
  Biokominek narożny Simple Fire CORNER 600R prawy
  Ocena:
  100%
  (1)
 7. Biokominek wiszący Simple Fire FRAME 600
  699,00 zł
  Biokominek wiszący Simple Fire FRAME 600
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący

Zalety biokominka i nieograniczone możliwości aranżacji

Zainstalowanie biokominka nie wymaga takich starań jak w przypadku standardowego kominka. Można go zamontować w miejscu, gdzie nie mógłby stać tradycyjny kominek – w domu bez komina, mieszkaniu, w pomieszczeniu o niewielkim metrażu czy w ogrodzie na tarasie lub werandzie na środku polany. Biokominek będzie idealny jako dodatkowe źródło delikatnego ciepła i ciekawy, bardzo designerski element wystroju. Można się zdecydować na urządzenia różnego rodzaju – wolnostojące (które charakteryzują się pełną mobilnością i w razie potrzeby można je przestawić w inne miejsce), a także biokominki przeznaczone do zawieszania na ścianie, zamocowania na suficie, wbudowania w podłogę lub we wnękę – tak, aby tworzyły z nią jednolitą płaszczyznę.

Praktyczne biokominki do zabudowy Simple Fire

W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdą Państwo biokominki do zabudowy marki Simple Fire. To oryginalna alternatywa dla tradycyjnych kominków. Biokominki tego producenta pozwalają cieszyć się ciepłym, żółtym płomieniem w dosłownie każdej przestrzeni – od domówi i mieszkań, poprzez tarasy i ogrody, po restauracje i hotele. Dzięki zastąpieniu drewna ekologicznym, zupełnie bezwonnym biopaliwem, podczas jego spalania nie wydziela się dym ani sadza.

Simple Fire, czyli biokominki w praktyce

Wśród biokominków od Simple Fire znajduje się m.in. model Corner 1200L (dostępny również w opcji z szybą). To narożne urządzenie z otwartym bokiem zostało wykonane ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym, dzięki czemu jest bardzo estetyczne i nadaje się do aranżacji w większości nowoczesnych wnętrz. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania, dzięki czemu mają Państwo dużo możliwości wykorzystania biokominka w praktyce. W jego wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuszczać do powstania podciśnienia. W dowolnym momencie można wygasić palnik w urządzeniu za pomocą dołączonej do zestawu pokrywy, którą nakłada się na otwór wylotowy palnika. Palnik zapewnia ładny i dynamiczny ogień. Ponadto polecamy Państwa uwadze inne modele marki Simple Fire, przede wszystkim FRAME (w wersji białej i czarnej, w różnych wielkościach) oraz praktyczne paleniska.

Zainteresowany nasza ofertą? Chcesz uzyskać więcej informacji lub masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego sklepu!