Biokominki wolnostojące Infire

Nowoczesny charakter oraz niezwykle oryginalny design, to główne cechy biokominków wolnostojących Infire. Bez wątpienia pełnią one nie tylko funkcje praktyczne, ale również ozdobne. Występują w różnych wielkościach i kształtach. W przypadku wielu modeli dominuje biel, ale można też nabyć czarny kominek lub złożyć zamówienie na zupełnie inny kolor. Traktowanie propozycji Infire jak przedmiotów dekoracyjnych jest w pełni uzasadnione, tym bardziej, że są mobilne. Mogą być umieszczone dokładnie tam, gdzie najbardziej pasują i najlepiej się prezentują. Na szczęście przed podjęciem decyzji o ustawieniu biokominka w danym miejscu, można sprawdzić inne opcje, a na dodatek zmienić później zdanie.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 3
  6 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 3
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 2
  4 490,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 2
  Ocena:
  100%
  (1)
 3. Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 1
  3 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INCORTEN 1
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Biokominek wolnostojący Infire INDUSTRIAL
  5 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INDUSTRIAL
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Biokominek portalowy Infire INPORTAL 2
  3 490,00 zł
  Biokominek portalowy Infire INPORTAL 2
  Ocena:
  100%
  (1)
 6. Biokominek portalowy Infire INPORTAL 1
  Już od 3 490,00 zł
  Biokominek portalowy Infire INPORTAL 1
  Ocena:
  100%
  (1)
 7. Biokominek wolnostojący Infire INECCO
  5 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INECCO
  Ocena:
  100%
  (1)
 8. Biokominek wolnostojący Infire INSIGNIO
  Już od 3 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire INSIGNIO
  Ocena:
  0%
  (0)
 9. Biokominek wolnostojący Infire SPECTRUM
  Już od 3 990,00 zł
  Biokominek wolnostojący Infire SPECTRUM
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Wyjątkowy wygląd i funkcjonalność

W ofercie firmy Infire znajdują się zarówno biokominki wiszące, wolnostojące, portalowe, jak i do zabudowy. Jeśli chodzi o pozycje mobilne na szczególną uwagę zasługują modele nietypowe, takie chociażby jak Spectrum. To kominek i półka w jednym. Dzięki jego ciekawej formie, a także w związku z tym, że jest dwustronny, może stanąć w nieco bardziej centralnej części pomieszczenia. Podobnie jest zresztą w przypadku modelu Insignio. Natomiast inne biokominki wolnostojące Infire również potrafią zaskakiwać swoim designem. Spory wpływ mają na to takie pomysły jak przyciemniane szyby, zaokrąglone rogi czy zastosowanie jednej mocnej nogi.

Niebanalne, wolnostojące kominki to doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz, ale niektóre projekty marki Infire, uwzględniają również potrzeby osób preferujących klasyczny styl w swoim mieszaniu lub domu. Poza tym przedstawiane biokominki można ustawiać w restauracjach, recepcjach lub na tarasach. Ostatni pomysł, to godna przemyślenia alternatywa dla paleniska ogrodowego. Warto dodać jeszcze, że kominek na biopaliwo nie emituje dymu, ani nieprzyjemnego zapachu. Korzystanie z niego jest naprawdę komfortowe, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Jeśli biokominek, to z Decofire!

Pragniemy, aby sklep Decofire cieszył się pełnym zaufaniem i zasłużonym uznaniem Klientów. Istnieje tylko jeden sposób, żeby tak właśnie było – wszystkie oferowane produkty muszą mieć odpowiednią jakość. Biokominki wolnostojące Infire z pewnością spełniają ten warunek. Dlatego naszym zdaniem powinny zaspokoić oczekiwania Klientów, którzy chcą zakupić kominek estetyczny, wygodny w użyciu, niezawodny, bezpieczny, ekologiczny i niedrogi. W razie jakichkolwiek pytań na temat tych lub innych biokominków, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.