Biokominki wolnostojące Simple Fire

Prosta, wręcz surowa forma oraz możliwość cieszenia się przytulną atmosferą i ciepłem, jakie daje ogień, to bardzo interesujące połączenie. Właśnie dlatego biokominki wolnostojące Simple Fire powinny przypaść do gusty zwolennikom nowoczesnych aranżacji, które jednak nie są pozbawione nastrojowych akcentów.  Decydując się na tego typu współczesne „palenisko” domowe, można korzystać również z innych jego zalet. Po pierwsze działa na biopaliwo, które długo się spala, a procesowi temu nie towarzyszy wydzielanie drażniącego zapachu czy dymu. Po drugie biokominki Simple Fire są stosunkowo małe i mobilne, dlatego nie trzeba postanawiać raz na zawsze, gdzie mają się znajdować.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący

Jeden biokominek – wiele możliwości

Urządzanie mieszkania czy domu wiąże się z podejmowaniem różnych, często niełatwych decyzji. Należy wybrać meble, dodatki, kolory ścian, sposób wykończenia podłogi itp. Jednak jeśli zamiast biokominka do zabudowy zakupiony zostanie wolnostojący, zyskuje się nieco więcej swobody w zakresie dokonywania zmian, na które większość osób w pewnym momencie zaczyna mieć ochotę. Propozycje marki Simple Fire mogą być przestawiane w ramach jednego wnętrza, przenoszone do innych pomieszczeń, a nawet na zewnątrz. Ta ostatnia opcja to dobry pomysł w przypadku właścicieli domów z tarasem, którzy lubią przebywać na nim również podczas chłodniejszych miesięcy. Wówczas niezbędny jest parasol grzewczy albo właśnie mobilny kominek.

Warto jednak podkreślić raz jeszcze, że produkty firmy Simple Fire doskonale sprawdzają się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Brak skomplikowanych kształtów, niezłożona budowa, wykorzystanie stali oraz czarny półmatowy kolor sprawiają, biokominki wolnostojące Simple Fire nadają się idealnie do monochromatycznych stylizacji. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom bez problemu mieszczą się nawet w niedużych mieszkaniach i to w rozmaitych miejscach. Model Firebox 600 ma zaledwie 600x80x190 mm i waży 5 kg, jest więc świetnym przykładem na to, że aby spędzać romantyczne wieczory przy kominku, nie trzeba być właścicielem domu za miastem.

Zaufaj Decofire

W ofercie naszej firmy można znaleźć pozycje, które charakteryzują się najwyższą jakością. Zamawiając je możecie mieć Państwo pewność, że zostały zaprojektowane i zrobione przez producentów, którzy posiadają dobrą opinię wśród dotychczasowych nabywców. To samo dotyczy oczywiście biokominków wolnostojących Simple Fire oraz wszystkich pozostałych kominków znajdujących się w sklepie Decofire. Są bezpieczne, niezawodne, a jednocześnie niedrogie. Zależy nam również na tym, aby nasi potencjalni Klienci mieli spory wybór. Dlatego proponujemy Państwu biokominki kilku marek, które różnią się stylem, wielkością, kolorami oraz dostępnymi funkcjami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby doradzimy w sprawie danego kominka.