Biokominki zewnętrzne Horus

Różnorodność i funkcjonalność biokominków pozwala na ich zastosowanie nie tylko wewnątrz domów i mieszkań, ale również na zewnątrz. Są specjalnym rodzajem biokominków, które sprawdzą się idealnie w ogrodzie, na tarasie, balkonie, werandzie, a także w altanach lub oranżeriach, są biokominki zewnętrzne. Jeśli poszukują Państwo czegoś, co pomoże stworzyć magiczną atmosferę podczas długich, letnich wieczorów lub ogrzeje Państwa w chłodniejsze jesienne i zimowe dni, urządzenia te będą idealnym wyborem.

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek Horus Rubik
  Już od 6 800,00 zł
  Biokominek Horus Rubik
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący

Nowoczesna tradycja

Co wyróżnia biokominki od tradycyjnych kominków? Kominki w wersji bio to nowoczesne wcielenia tradycyjnego sprzętu, które nie emitują żadnych zapachów ani nie wydzielają dymu. Działają one na tzw. biopaliwo na bazie alkoholu etylowego. Ich wielką zaletą jest czystość pracy – w przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, w biokominkach nie trzeba sprzątać sadzy, bowiem po wypaleniu biopaliwa na ich dnie nie zostaje popiół. To ekologiczne rozwiązanie, które docenią wszyscy miłośnicy ochrony środowiska.

Przyjazne dla środowiska i ekonomiczne biokominki zewnętrzne Horus

Biokominki zewnętrzne to przyjazne dla środowiska urządzenia o wysokiej funkcjonalności, które charakteryzują się też wysoką ekonomią pracy i łatwym montażem. Biokominków nie podłącza się do instalacji kominowej, dzięki czemu ich instalacja w dowolnie wybranym miejscu jest błyskawiczna i nie stwarza większych problemów. Tak naprawdę wystarczy wyjąć urządzenie z opakowania i umieścić w pomieszczeniu lub na zewnątrz – na tarasie, balkonie, w altanie lub oranżerii, a więc tam, gdzie będą Państwo miło spędzać czas w pobliżu żarzącego się ognia.

Przepis na wyjątkowy wieczór

Szukając idealnego biokominka zewnętrznego, warto zapoznać się z ofertą marki Decoflame, która znana jest z wysokiej jakości produktów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. W asortymencie sklepu internetowego Decofire znajdą Państwo zarówno eleganckie, klasyczne biokominki ze szklanym ekranem, jak i paleniska oraz zdecydowanie nowocześniejsze formy. Finezyjne kształty biokominków same w sobie mogą nadać otoczeniu wyjątkowego designu. Jeśli dodamy do tego ciepły płomień żarzący się z palnika, otrzymacie Państwo przepis na niezapomniany wieczór w wyjątkowej aranżacji.

Futurystyczne biokominki zewnętrzne Horus

W ofercie biokominków zewnętrznych produkowanych przez Decoflame znajdą Państwo wyjątkowy, futurystyczny biokominek Horus Rubik. Za sprawą nałożenia takich samych modułów Horus Rubik mogą Państwo uzyskać kolumny biokominków o różnych formach i masie. Zmieniając pozycję i rotację elementów, otrzymają Państwo regularne lub chaotyczne figury geometryczne. To wyjątkowo designerskie rozwiązanie, które plasuje się między współczesną architekturą a krystalizacją minerałów. Niestandardowy układ biokominka Rubik pozostawi rzeźbiarski ślad w każdej przestrzeni – zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Tę formę z pewnością docenią miłośnicy nowoczesnych rozwiązań.