Biokominki zewnętrzne Ruby Fires

Biokominki z dnia na dzień stają się coraz bardziej powszechną alternatywą tradycyjnego kominka. Jest to zupełnie zrozumiałe – ich wyjątkowy charakter, elegancki design oraz możliwość aranżacji w dowolnym miejscu – również na zewnątrz – sprawiają, że doceniają je zarówno projektanci, jak i wszyscy miłośnicy dekoracyjnego ognia. Ponadto biokominki śą łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej. Wystarczy wyjąć biokominek, ustawić go w wybranym miejscu i cieszyć się widokiem żywego ognia. W asortymencie sklepu Decofire znalazły się najlepsze modele biokominków topowych producentów, wśród których znajduje się marka Ruby Fires.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek Ruby Fires SILO
  4 399,00 zł
  Biokominek Ruby Fires SILO
  Ocena:
  100%
  (2)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący

Biokominki to gwarancja funkcjonalności

Biokominki zewnętrzne to funkcjonalne i przyjazne dla środowiska urządzenia, które charakteryzują się też wysoką wydajnością. Kominki w wersji bio to nowoczesne urządzenia bazujące na zaletach tradycyjnego sprzętu. Tym, co odróżnia je od klasycznych kominków jest to, że nie emitują żadnych zapachów ani nie wydzielają dymu. Pracują na tzw. biopaliwo na bazie alkoholu etylowego. Ich zaletą jest zatem ekonomia oraz czystość pracy – w biokominkach nie trzeba sprzątać sadzy, ponieważ po wypaleniu biopaliwa na ich dnie nie zostaje popiół. Niektóre modele dostępne w ofercie Decofire mogą pracować nieprzerwanie nawet do czternastu godzin.

Wyjątkowe biokominki zewnętrzne Ruby Fires

Wśród biokominków dostępnych w asortymencie sklepu internetowego Decofire znajdują się m.in. produkty marki Ruby Fires. Proponujemy Państwu model Nuoro z obudową Concrete-look. To nowoczesny i atrakcyjny kominek wolnostojący wysokiej jakości, który nadaje się do usytuowania przy ścianie. Dzięki temu można uzyskać niezwykły efekt aranżacyjny – zarówno w pomieszczeniach, jak i na powietrzu, ponieważ Nuoro idealnie sprawdzi się na balkonie, tarasie czy w altanie. Produkt pochodzi z wyjątkowej kolekcji RubyFires Indor/Outdoor, dzięki czemu można go wykorzystać na wiele różnych sposób zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Nuoro charakteryzuje się stabilną mocną i odporną na warunki atmosferyczne obudową wykonaną z Betonlook. Jest to połączenie kamienia i materiału syntetycznego, które wyglądem imitują beton, ale są od niego dużo lżejsze. Unikatowa, opatentowana konstrukcja Nuoro zapewnia ekonomiczne spalanie biopaliwa. Korzystanie z tego modelu jest bardzo bezpieczne, ponieważ paliwo nie wydostanie się ze zbiornika nawet w przypadku przewrócenia biokominka.

Uniwersalny biokominek Silo od Ruby Fires

Kolejnym wysokojakościowym produktem marki Ruby Fires jest Silo – to ciekawa propozycja dekoracyjna autorstwa Hansa Daaldera. Charakterystyczna, okrągła forma z osłoniętym paleniskiem sprawia, że model ten doskonale sprawdza się zarówno w każdym pomieszczeniu, jak i na zewnątrz w ogrodzie. Dzięki zainstalowaniu rolek na spodzie biokominka jest on całkowicie mobilny – można go wygodnie przesuwać z miejsca na miejsce. To funkcjonalny, wydajny, wyjątkowo estetyczny i w pełni bezpieczny produkt z certyfikatem TUV. Spędzanie wieczorów przy takim biokominku to doskonały pomysł, który warto wcielić w życie.