Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Biokominki do zabudowy - porównanie popularnych modeli biokominków

Dostępne na rynku biokominki do zabudowy sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale pasują zarówno do wnętrza o nowoczesnym charakterze, jak i tradycyjnego salonu. Wystarczy wybrać odpowiedni model. Podpowiadamy, które biokominki zasługują - według nas - na uwagę.

Dostępne na rynku biokominki do zabudowy różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale również kształtem, kolorem, jak i rodzajem materiału, z którego zostały wyprodukowane. Zanim dokonamy zakupu, zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania, możliwości finansowe, a przede wszystkim - znajdźmy dla biokominka odpowiednie miejsce.

Biokominki do zabudowy - propozycje

Ciekawą propozycją dla miłośników biokominków do zabudowy jest Infire Inside L800 – narożny model polskiego producenta, z otwartą lewą stroną, przeznaczony do wbudowania we wnękę. Biokominek o wymiarach 840x540x250 mm i wadze 25 kg, wykonany został ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo na kolor czarny. Co ważne - na życzenie klienta istnieje możliwość dopasowania koloru biokominka do konkretnego wnętrza.

biokominek , biokominki do zabudowy , kraków biokominek , decofire blog

Dodatkowo model Infire Inside L800 wyposażony został w ramkę, wystającą poza obrys biokominka i zachodzącą na ścianę, a także lekko przyciemniana szybę ze szkła hartowanego. Konstrukcja biokominka zapewnia prosty montaż, a także efektowne wykończenie bez konieczności idealnego obrabiania rantu otworu w ścianie. Model Infire Inside L800 dostępny jest również w wersji z otwartą prawą stroną. Jeśli chodzi o tak zwane biokominki przelotowe, czyli modele otwarte na obie strony, warto przyglądnąć się bogatej ofercie włoskiej marki Horus, która znana jest z niepowtarzalnego, oryginalnego designu oraz najwyższej jakości materiałów. Jak zapewnia producent – paleniska spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz produkowane są pod ścisłym nadzorem. Biokominki Horus dostępne są w różnych rozmiarach, zarówno w wersji poziomej (biokominek Bi-Side 130), jak i pionowej – na przykład model Horus Bi-Side Vertical 45, o wymiarach 57x40x105 cm.

Idealny biokominek niewielkich rozmiarów

Właścicielom małych mieszkań lub osobom, które chcą zaaranżować biokominek na stosunkowo niedużej powierzchni, zaproponować możemy natomiast biokominek Simple Fire Corner 600L, o rozmiarze 600x450x240mm. Model ten, wykonany ze stali malowanej proszkowo, wyróżniają nie tylko niewielkie gabaryty, ale również - prosta konstrukcja i atrakcyjna cena. Palnik biokominka Simple Fire Corner 600L zaopatrzony został ponadto przez producenta w ceramiczny wkład absorbujący, zabezpieczający przed wylaniem się biopaliwa. W zestawie otrzymamy także pokrywę do zakrycia szczeliny palnika, dzięki czemu gaszenie ognia w biokominku Simple Fire Corner 600L będzie dziecinnie proste.

biokominek , biokominki kraków , decofire blog , biokominki do zabudowy

Na uwagę, oprócz wyżej wymienionych modeli, zasługują także wkłady do zabudowy Ruby Fires, holenderskiej marki znanej na całym świecie. Interesująco prezentuje się na przykład wkład do zabudowy Ruby Fires duży "L" z efektem muru i medalionem. Ten nowoczesny produkt o opatentowanej budowie będzie niewątpliwą ozdobą każdego mieszkania.Polecane produkty

Loading

Dodaj komentarz
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×