Szukasz grilla, na którym mógłbyś nie tylko grillować, ale smażyć, dusić, gotować, a nawet piec pizzę i słodkie wypieki? Grill gazowy Weber Spirit S 320 ze wspaniałym systemem GBS umożliwia to wszystko! To topowy model grilla z serii Spirit. Jest niezwykle prosty w obsłudze, a pomimo tego oferuje tyle opcji, co mało który grill ogrodowy.

 

 

 

Grill z pokrywą, kuchenką i masą możliwości!

Jeżeli uwielbiasz akcesoria grillowe, to z pewnością spodoba Ci się system GBS. O tym, na czym on dokładnie polega, pisaliśmy już w poprzednim wpisie. W skrócie, to możliwość używania wielu wymiennych elementów do grilla. Ale nawet gdyby nie interesowało Cię skorzystanie z tego systemu, grill weber spirit S 320 jest czymś, co możesz używać zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Wykonany w większości ze stali nierdzewnej, jego kocioł jest z odlewu aluminium Posiada aż 10 lat gwarancji, zaś w pokrywie wbudowany termometr. Ruszt dzielony jest na 3 części, które można wymieniać. Pod nim znajdują się szyny aromatyzujące, które chronią potrawy przed skapujący tłuszczem.

 

Grill gazowy, 3 palnikowy

Pomimo, że grill Spirit S 320 jest 3 palnikowy, to jego powierzchnia do grillowania jest naprawdę duża. Zasilany przez 8 kilogramową butlę gazową. Stabilna konstrukcja chroni grill przed przewróceniem, zaś z kolei dwa blokowane kółka (z czterech, które posiada) przed nieplanowanym przesunięciem. Po prawej stronie znajduje się blat roboczy, z kolei po lewej - zamykana kuchenka gazowa. Przy tym: wieszaki na akcesoria i szafka zamykana w dolnej części grilla, znacznie pomagają w codziennym korzystaniu ze sprzętu. Dla wygody zostało również przewidziane miejsce pod rusztem na tackę, na którą skapuje cały tłuszcz, a grillujący ma możliwość w każdej chwili ją wyciągnąć, aby pozbyć się go tłuszczu. Grill gazowy Spirit S 320 oczywiście posiada elektroniczny system zapalania. Korzystanie z niego jest nadzwyczaj łatwe, ale i bezpieczne. Zaś ilość przeróżnych potraw, które można za jego pomocą przyrządzić, potrafi niejednego zaskoczyć.