Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Grille gazowe Campingaz do biwakowania i nie tylko

Marka Campingaz kojarzy się nam przede wszystkim ze sprzętem do biwakowania. Prawie każdy, kto kiedykolwiek pojechał w taki plener korzystał z palników i nabojów gazowych tej francuskiej marki. Campingaz to jednak również producent wysokiej klasy grilli gazowych. Zarówno takich, które są przeznaczone do mobilnego użytku na wakacjach w camperze czy podczas pikniku za miastem, jak i bardzo profesjonalnych, przeznaczonych do kuchni polowych.

Campingaz to marka z ponad 60-letnią tradycją. Wszystkie technologie i udogodnienia stosowane w produktach Campingaz to efekt długoletniej pracy i dopracowywania każdego detalu. Po to, by było wygodnie, bezpiecznie i przyjemnie. Grille to jeden z czołowych produktów marki Campingaz, a wśród nich prym wiodą grille gazowe, dostępne w trzech seriach, które – nieco odmiennie niż u konkurencji lubującej się w poważnie brzmiących nazwach – są oznaczone po prostu numerami.

Grille gazowe Campingaz seria 4

W skład tej serii wchodzą trzy modele – Classic, RBS oraz Woody. To najbardziej zaawansowane i jednocześnie największe grille z oferty Campingaz, przeznaczone do domowego użytku na tarasie bądź w ogrodzie. Grille z serii 4 to grille 4-palnikowe, o powierzchni grillowania 3500 cm2. W zupełności wystarczy to na wydanie kilkunastoosobowego przyjęcia. Grille zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić grillowanie, również od strony technologicznej (wbudowany termometr, zapalnik piezoelektryczny, żeliwny ruszt). Modele RBS z płytą ceramiczną Radiant Burner System to idealny wybór dla wymagającego klienta, który chce mieć w swoim ogrodzie grilla z najwyższej półki, ale nadal w rozsądnej cenie. Grill ma dość nietypowe ułożenie pokręteł na bocznej półce. Grille wyposażone są w technologie Even-Temp, która odpowiada za równomierną temperaturę grillowania na całej powierzchni płyty, InstaClear, która pozwala na łatwe czyszczenie grilla oraz Culinary Modular System, który pozwala na grillu gotować, przyrządzać pizzę, drób czy gotować w woku. Modele Woody posiadają wykładane drewnem półki boczne, które nie tylko zapewniają wygodę, trwałość i stabilność, ale również wyglądają niezwykle elegancko. Modele Woody posiadają te same trzy technologie ułatwiające grillowanie, co modele RBS.

Grille gazowe Campingaz - seria 3

Grill gazowy Campingaz w ogrodzie , grill , grill gazowy , campingaz

Seria grilli mniejszych z trzema palnikami i nieco mniejszą powierzchnią grillowania (2800 cm2). Poza tymi różnicami, między modelami Woody, RBS i Classic z serii 3 a 4, praktycznie nie występują inne różnice. Grille dedykowane mieszkańcom domów jednorodzinnych z tarasami i ogrodami. Wygodne wózki z 4 kółkami zapewniają swobodę przesuwania grilla, a dostępne pokrowce (dedykowane konkretnym modelom) pozwalają bezpiecznie przechowywać grilla na zewnątrz przez cały rok.

Grille gazowe Campingaz - seria 2

Małe, bardzo mobilne grille gazowe przeznaczone na tarasy i do ogrodu. Są znacznie lżejsze i przeznaczone dla osób, które gotują dla 4-6 gości. To idealne rozwiązanie dla większości domów, bo w parze z jakością idzie też odpowiednia, niska cena. 2 palniki to nadal duża powierzchnia grillowania – ok 2100 cm2, przy jednoczesnej oszczędności miejsca.

Grille gazowe kompaktowe – seria 1

Seria małych, podstawowych grilli gazowych, przeznaczonych na piknik za miastem bądź rodzinny wyjazd do domku kempingowego. Dostępne w wersjach z wózkami bądź bez. Posiadają 1 palnik i są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Co ważne, nie potrzebują dużych butli z gazem, można zasilać je z małych kartuszy.

Mobilny grill gazowy Polecane produkty

Loading

Dodaj komentarz
zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×