Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Grille gazowe Napoleon - przegląd kanadyjskich rozwiązań

Grille gazowe Napoleon to marka, która jest przede wszystkim związana z ideą tworzenia jednocześnie pięknych i funkcjonalnych urządzeń. Warto przyjrzeć się bliżej oferowanym przez Napoleona grillom.

Napoleon - kanadyjska elegancja

Marka Napoleon ma 40-letnią tradycję, co w zasadzie nie jest aż tak długim stażem w zakresie produkcji grilli i urządzeń kuchennych. Ważne jednak jest to, że do produkcji grilli doszła dopiero po uzyskaniu sukcesu jako producent stali nierdzewnej. Dzięki temu, każdy produkt jest na tyle dopracowany, że marka może dawać na wszystkie elementy ze stali nierdzewnej dożywotnią gwarancję. Obecnie grille gazowe i kuchnie gazowe Napoleon są dystrybuowane na cały świat. Marka Napoleon korzysta z rozwiązań, które są zaawansowane technologicznie: ceramiczne palniki na podczerwień, specjalnie projektowane ruszty zapewniają wygodę oraz pełne bezpieczeństwo podczas grillowania, a także niepowtarzalny smak potraw.

Najpopularniejsze serie grilli gazowych Napoleon

Grille gazowe Napoleon Prestige

To luksusowa seria grilli wykonanych ze stali nierdzewnej, przeznaczona do profesjonalnych i półprofesjonalnych zastosowań. Idealna dla restauracji, ogródków restauracyjnych oraz imprez plenerowych. Wszystkie modele tej serii posiadają tylny i boczny palnik na podczerwień oraz 4 palniki tubowe. Na wszystkie elementy ze stali nierdzewnej producent daje dożywotnią gwarancję.

Grille gazowe Napoleon Prestige Pro

Profesjonalna seria grilli ze stali nierdzewnej z chromowanymi elementami. To w pełni profesjonalne kuchnie, na których można stworzyć każdą potrawę. Grille tej serii są wyposażone w tylne i boczne palniki na podczerwień i posiadają (w zależności od modelu) aż do 10 palników.

Największy grill gazowy Napoleon , grill , grille gazowe , grille napoleon , decofire blog

Grille gazowe Napoleon seria Le/Lex

W pełni wyposażona kuchnia przeznaczona do przestrzeni zewnętrznych. Idealna do profesjonalnych zastosowań, ale jednocześnie dostępna w atrakcyjnej cenie. Każdy z modeli wchodzących w skład serii wykonano ze stali nierdzewnej. Kuchnia, w zależności od modelu zawiera 5,6 lub 7 palników, a powierzchnia grillowania to ponad 5 m2.

Grille gazowe Napoleon Triumph

Idealne na tarasy i do ogrodów oraz jako kuchnia w wakacyjnym domku letniskowym. Wysoka jakość i wykorzystanie najnowszych rozwiązań i technologii idą tu w parze z przystępną ceną. Grille z tej serii wyposażone są w składane boczne półki i boczny palnik. Zawierają od 3 do 5 palników.

Grill gazowy Napoleon na balkon , grill , grill gazowy , grille napoleon

Grille gazowe mobilne Napoleon

Idealne na camping, do campera czy na piknik. Wygodne w przenoszeniu, wydajne, łatwe w czyszczeniu Seria zawiera modele na 2 palniki z możliwością wyposażenia grilla w poręczny wózek. Jak na kanadyjskiego producenta przystało, grille przystosowane są do pracy w każdych warunkach klimatycznych. Również w czasie zimy czy wiatru.

Mobilny grill gazowy Napoleon , grill gazowy , grill napoleon , grille kraków , decofire blogPolecane produkty

Loading

Dodaj komentarz
zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×