Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Grille gazowe Weber - doskonałe serie

Weber to niekwestionowany król grillowania. To właśnie ta marka odpowiada za stworzenie grilli z zamykaną pokrywą. Marka, która zmieniła oblicze grillowania i pozwoliła na grillowanie metoda pośrednią. Wybór grilla marki Weber to prestiżowa inwestycja.

Grille gazowe Weber - serie

Weber to kilka różnych serii grilli gazowych, przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W zależności od potrzeb, wybierać można między:

• serią Q, dedykowaną mobilnym miłośnikom BBQ,

• serią Spirit, przeznaczona na tarasy i ogrody dla osób, które oczekują zarówno mobilności, jak i pełnego profesjonalizmu od swojego grilla gazowego,

• serią Genesis dla osób, dla których poza funkcjonalnością liczy się również design,

• serią Summit, profesjonalną serią przeznaczoną do zastosowań komercyjnych – typu kuchnie polowe, imprezy.

W ramach każdej z tych serii Weber oferuje zróżnicowane modele grilli, które spełnią oczekiwania każdego miłośnika grillowania. Grill gazowy na balkon , weber , grill , grill kraków , grille gazowe , decofire blog

Grill gazowy Weber seria Q Wybierając grille marki Weber, z racji tego, że jest to zakup na długie lata (o ile nie na całe życie), warto poświęcić nieco czasu na zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi modelami i mocne przemyślenie tego, w jaki sposób chcemy korzystać z grilla. Grill gazowy Weber seria Summit Cechą charakterystyczną grilli Weber jest Gourmet BBQ System, który polega na tym, że środek rusztu jest wymienny i można zastosować zamiast zwykłego rusztu wiele różnych udogodnień – np. kamień do pizzy, wok czy ruszt do steków.

To, co warto rozważyć przy wyborze grilli Weber, to:

Czy grill będzie zabierany samochodem na wycieczki i pikniki (w takim przypadku w grę wchodzi seria Go-Anywhere oraz niektóre modele serii Q).

• Czy grill, mimo iż będzie stał na jednym terenie (ogród, taras), powinien być w miarę mobilny np. po to, by go schować do wnętrza, bądź przesunąć w inne miejsce, jeśli będziemy mieć więcej gości (w takim przypadku polecamy serię Q oraz Spirit).

• Czy zależy nam na wielu możliwościach gotowania różnorodnych potraw (wtedy szukajmy grilli wykorzystujących system wymienny GBS).

• Czy podczas grillowania chcemy móc podgrzewać sosy lub gotować zupy (modele z boczną kuchenką).

• Ile osób będzie zazwyczaj uczestniczyć w grillowaniu (od tego zależy ilość palników i powierzchnia grillowania). Wybór za dużego do potrzeb grilla to niepotrzebne marnowanie gazu. Wybór za małego – frustracja związana z tym, że goście muszą jeść na raty.

Warto pamiętać, że grille Weber to najwyższa jakość, a wybór modelu grilla gazowego, to wygoda i działanie proekologiczne.Polecane produkty

Loading

Dodaj komentarz
zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×