Grillowanie to forma spędzania wolnego czasu, która stale zyskuje na popularności. Obecnie coraz więcej osób inwestuje w profesjonalne grille - węglowe, gazowe czy też elektryczne - aby w gronie najbliższych przyrządzać smakowite i zdrowe potrawy. Grille znanych producentów, takich jak Weber czy Broil King, dają właściwie nieograniczone możliwości, zwłaszcza jeżeli połączymy je z praktycznym akcesoriami, otwierającymi przed każdym nowe ścieżki możliwości kulinarnych. Garnki, woki i kociołki, wszelkiego rodzaju płyty żeliwne, deski, kamienie solne, funkcjonalne narzędzia, takie jak łopatki czy szczypce, wszystko to sprawia, że przy grillu ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

Wielka księga grillowania Weber

Skąd czerpać inspiracje na grilla?

Mamy już najlepszy sprzęt, doskonałe i praktyczne akcesoria, które bez problemu obsługujemy, niezależnie od tego czy gotujemy dla siebie, czy też gościmy większą ilość osób. Co dalej? Teraz wystarczy jedynie dobry pomysł na kilka ciekawych dań z grilla i uczta gotowa! Tutaj właśnie może pojawić się problem. Nie zawsze jesteśmy w stanie czerpać z własnej wyobraźni. Może też zdarzyć się tak, że po wypróbowaniu kilku własnych, sprawdzonych przepisów chcielibyśmy spróbować czegoś nowego, zaskoczyć swoich gości. Jak więc poradzić sobie w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzi marka Weber, która wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, postanowiła wyposażyć ich nie tylko w doskonałej jakości sprzęt, ale także w prawdziwą skarbnicę wiedzy i inspiracji, jaką jest Wielka Księga Grillowania Weber.

wielka księga grillowania

Książka pełna pomysłów

Wielka Księga Grillowania to absolutny niezbędnik zarówno dla wszystkich grillujących - zarówno dla amatora, jak i doświadczonego grillmastera. Autor książki, Jamie Purviance, na 320 stronach zawarł maksimum wiedzy i inspiracji grillowych, pogrupowanych w liczne kategorie, jak na przykład owoce morza, warzywa czy wołowina. Wszyscy lubimy kiełbaski z grilla, ale Wielka Księga Grillowania pokaże każdemu, że grillowanie to o wiele, wiele więcej. Drób, wołowina, ryby, owoce morza, warzywa, desery, sosy i marynaty - wszystko to i jeszcze więcej można znaleźć na kartach tej Biblii Grillowania. Ta książka to nie tylko oryginalne przepisy, ale także praktyczne porady. Prowadzi grillowicza przez cały proces, od wyboru najlepszego węgla czy brykietu, poprzez przygotowanie odpowiedniego żaru, na przyrządzaniu najpyszniejszych smakowitości z grilla kończąc.

Przepisy na dania z grilla

Każdy może być mistrzem grillowania!

Autor książki to prawdziwy grillmaster z pasją i piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki jego pracy każdy z nas może zostać mistrzem rusztu. 320 stron i już możesz wydawać wytworne bankiety dla całej rodziny i znajomych, zachwycając swoimi umiejętnościami i gwarantując wszystkim niezapomniane chwile.