Blendery kielichowe Blendtec

Blendery kielichowe Blendtech to profesjonalne urządzenia wysokiej jakości, które nie tylko precyzyjnie zmiksują warzywa i owoce, dając pyszny koktajl, ale również pozwolą przygotować zupę krem,mus dla dzieci, desery lodowe, masło orzechowe, a nawet ciasto na placki ziemniaczane. Już teraz zapoznaj się z ofertą sklepu Decofire i zainwestuj w dobry blender!

Filtr  
Kategoria  
  1. Dom i wnętrze 224 produkty
  2. Blendery 11 produkty
  3. Blendery kielichowe Blendtec 11 produkty
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Opcje zakupów
Kategoria
  1. Dom i wnętrze 224 produkty
  2. Blendery 11 produkty
  3. Blendery kielichowe Blendtec 11 produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Nowoczesne blendery Blendtech

Blendery Blendtech to nie tylko w pełni profesjonalne, ale i nowoczesne urządzenia, które w stosunku do ich starszych odpowiedników posiadają dużo innowacyjnych funkcji. Wysokiej jakości blendery są wytrzymałe, wydajne, łatwe w obsłudze i pracują o wiele ciszej. Nowoczesne funkcje wspomnianych blenderów to m.in. śmigło zamiast ostrzy, kilich WilSide+, dotykowy panel, czy funkcja pulsacyjna. Każde z urządzeń Blendtech jest wykonane z materiałów wysokiej jakości i objęte 8-letnią gwarancją. Co więcej, przy zakupie otrzymujesz również książeczkę z przepisami, która może stać się wspaniałą inspiracją do przyrządzania w blenderach kielichowych najzdrowszych przysmaków.

Blendery Blendtech w Decofire

Wszystkie blendery marki Blendtech dostępne w sklepie internetowym Decofire i w sklepie stacjonarnym w Krakowie cechuje wiele wspólnych funkcji. Zastosowane technologie sprawiają, że są to urządzenia z górnej półki. Ich kielich WildSide+ posiada kwadratowy kształt, co jeszcze korzystniej wpływa na szybkie miksowanie składników na gładką masę. Poszczególne funkcje można wybierać za pomocą specjalnego panelu dotykowego, który jest w blenderach kielichowych Blendtech symbolem nowoczesności. Wszystkie blendery z Decofire umożliwiają łatwe przygotowanie sosów, zup i musów, zarówno z twardych jak i miękkich owoców i warzyw. Blendery w zależności od modelu różnią się między sobą ceną i parametrami, ilością programów, czy możliwościami ustawień prędkości.

Blendtech - opinie

Klienci sklepu Decofire są zazwyczaj ogromnie zadowoleni z blenderów Blendtech. Są to urządzenia bezawaryjne i nie wykazują żadnych usterek. Nowoczesne blendery potrafią sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających, zaś ich stylowy wygląd sprawia, że doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Długoletnia, bo aż 8-letnia gwarancja zapewnia o wysokiej jakości blenderów kielichowych marki Blendtech. Potwierdzają ją liczne, pozytywne opinie na temat tych urządzeń. Zadowoleni klienci sklepu decofire wracają po więcej. I choć opinie są cennych źródłem wiedzy na temat produktu, najlepiej na ten temat przekonać się samemu. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów, odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Krakowie, bądź zakupy w internetowym sklepie Decofire!