Kawa ziarnista Arcaffe

Arcaffe jest jedną z najlepszych włoskich palarni kawy. Marka Arcaffe została założona przez dwóch braci Antonia i Luigiego Meschini. Obecnie, marka uznawana jest za najlepszą w swojej kategorii. Produkty Arcaffe pochodzą z doskonale wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce termicznej ziaren. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu!

Daliśmy plamę, niestety ta kategoria nie posiada produktów.

Brak produktów

Ale zaczekaj i zobacz inne produkty w kategorii:

Kawa do Ekspresów

Kawa ziarnista Arcaffe

Arcaffe to włoska marka najlepszej jakości kawy, założona przez braci - Antonia i Luigiego Menschich. Marka ta swoją obecną pozycję zawdzięcza długoletniej historii, mającej swój początek w roku 1885. Wtedy to bracia Menschi rozpoczęli swoją pierwszą działaność - niewielki sklepik z przyprawami, alkoholem i kawą z Ameryki Łacińskiej i Jemenu. W 1926 roku bracia stworyli wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju mieszankę ziaren dla słynnej Cafe Bar Rome, znajdującej się w centrum Livorno. Od tego czasu receptura i skladniki tej specjalni wyselekcjonowanej mieszanki pozostały niemalże niezmienione.

Tradycja i pasje przekazywane przez lata zaowocowały - dzisiaj Arcaffe jest jedną z najpopularniejszych firm produkujących i sprzedających kawy do ekspresów. Do historii i tradycji dodano nowoczesne rozwiązania aby dodatkowo ulepszyć pordukt i wychodzić na przeciw rosnącym oczekiwaniom coraz to nowych klientów. Dzięki temu kawy Arcaffe to produkty rozpoznawalne w wielu krajach na całym świecie, a firma jest synonimem jakości, tradycji i doskonałego smaku. 

Najlepszej jakości ziarna

Oferta marki to bogactwo kaw z najlepszych upraw na świecie. Szeroki wybór najlepszych kaw Arcaffe sprawia, że każdy znajdzie wśród nich kawę dla siebie - czy to do użytku domowego czy do kawiarni bądź restauracji. Znajdziemy tam między innymi słynną kawę Roma, której receptura palenia nie zmieniła się od 1926 roku. Posiada ona aksamitny smak o delikatnym posmaku tytoniu i łagodną cremę o aromacie karmelu i kakao. Z kolei kawa Mokacrema produkowana jest niezmiennie od 1949 roku, posiada kwiatowy aromat i cytrusowy posmak, jej kwasowość przełamana jest delikatnie wyczuwalną słodyczą miodu. Mieszanka Meloria to mieszanka ziaren arabiki (75%) i robusty (25%) idealna dla tych, którzy preferują intensywny smak. Natomiast ziarna kawy Alto Palomar Fair Trade Organic pochodzą z odległych rejonów Peru, oznaczone certyfikatami CSC oraz Fairtrade. Posiada delikatną kwasowość, słodycz miodu i aromat prażonych migdałów. Arcaffe to propozycja dla tych, którzy od kawy oczekują bogactwa aromatów i niepowtarzalnego smaku. 

Po fachową pomoc i więcej informacji na temat kaw, jak i ekspresów do kawy zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie - chętnie pomozemy, bo jako prawdziwi kawosze o kawach wiemy wszystko!