Kawa ziarnista Arcaffe

Arcaffe jest jedną z najlepszych włoskich palarni kawy. Marka Arcaffe została założona przez dwóch braci Antonia i Luigiego Meschini. Obecnie, marka uznawana jest za najlepszą w swojej kategorii. Produkty Arcaffe pochodzą z doskonale wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce termicznej ziaren. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Kawa ziarnista Arcaffe Giannutri 1kg
  74,90 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Giannutri 1kg
  Ocena:
  100%
  (3)
 2. Kawa ziarnista Arcaffe Mokacrema 250g
  33,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Mokacrema 250g
  Ocena:
  100%
  (2)
 3. Kawa ziarnista Arcaffe Margo 1kg
  79,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Margo 1kg
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. Kawa ziarnista Arcaffe Mokacrema 1kg
  119,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Mokacrema 1kg
  Ocena:
  100%
  (2)
 5. Kawa ziarnista Arcaffe Roma 1kg
  109,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Roma 1kg
  Ocena:
  100%
  (2)
 6. Kawa ziarnista Arcaffe Roma 250g
  30,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Roma 250g
  Ocena:
  100%
  (2)
 7. Kawa ziarnista Arcaffe Meloria 1kg
  95,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Meloria 1kg
  Ocena:
  100%
  (2)
 8. Kawa ziarnista Arcaffe Meloria 250g
  27,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Meloria 250g
  Ocena:
  100%
  (1)
 9. Kawa ziarnista Arcaffe Gorgona 1kg
  99,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Gorgona 1kg
  Ocena:
  100%
  (1)
 10. Kawa ziarnista Arcaffe Gorgona 250g
  28,00 zł
  Kawa ziarnista Arcaffe Gorgona 250g
  Ocena:
  100%
  (3)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Kawa ziarnista Arcaffe

Arcaffe to włoska marka najlepszej jakości kawy, założona przez braci - Antonia i Luigiego Menschich. Marka ta swoją obecną pozycję zawdzięcza długoletniej historii, mającej swój początek w roku 1885. Wtedy to bracia Menschi rozpoczęli swoją pierwszą działaność - niewielki sklepik z przyprawami, alkoholem i kawą z Ameryki Łacińskiej i Jemenu. W 1926 roku bracia stworyli wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju mieszankę ziaren dla słynnej Cafe Bar Rome, znajdującej się w centrum Livorno. Od tego czasu receptura i skladniki tej specjalni wyselekcjonowanej mieszanki pozostały niemalże niezmienione.

Tradycja i pasje przekazywane przez lata zaowocowały - dzisiaj Arcaffe jest jedną z najpopularniejszych firm produkujących i sprzedających kawy do ekspresów. Do historii i tradycji dodano nowoczesne rozwiązania aby dodatkowo ulepszyć pordukt i wychodzić na przeciw rosnącym oczekiwaniom coraz to nowych klientów. Dzięki temu kawy Arcaffe to produkty rozpoznawalne w wielu krajach na całym świecie, a firma jest synonimem jakości, tradycji i doskonałego smaku. 

Najlepszej jakości ziarna

Oferta marki to bogactwo kaw z najlepszych upraw na świecie. Szeroki wybór najlepszych kaw Arcaffe sprawia, że każdy znajdzie wśród nich kawę dla siebie - czy to do użytku domowego czy do kawiarni bądź restauracji. Znajdziemy tam między innymi słynną kawę Roma, której receptura palenia nie zmieniła się od 1926 roku. Posiada ona aksamitny smak o delikatnym posmaku tytoniu i łagodną cremę o aromacie karmelu i kakao. Z kolei kawa Mokacrema produkowana jest niezmiennie od 1949 roku, posiada kwiatowy aromat i cytrusowy posmak, jej kwasowość przełamana jest delikatnie wyczuwalną słodyczą miodu. Mieszanka Meloria to mieszanka ziaren arabiki (75%) i robusty (25%) idealna dla tych, którzy preferują intensywny smak. Natomiast ziarna kawy Alto Palomar Fair Trade Organic pochodzą z odległych rejonów Peru, oznaczone certyfikatami CSC oraz Fairtrade. Posiada delikatną kwasowość, słodycz miodu i aromat prażonych migdałów. Arcaffe to propozycja dla tych, którzy od kawy oczekują bogactwa aromatów i niepowtarzalnego smaku. 

Po fachową pomoc i więcej informacji na temat kaw, jak i ekspresów do kawy zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie - chętnie pomozemy, bo jako prawdziwi kawosze o kawach wiemy wszystko!