Kawa ziarnista Diemme Caffe

Diemme Caffe to synonim prestiżu i jakości. Kawy tej marki zyskują uznanie nawet wśród najbardziej wymagających kawoszy. Firma istnieje na rynku juz od ponad 80 lat i stale zyskuje popularność na całym świecie. 

Sklep Decofire oferuje szeroki wybór aromatycznych kaw Diemme Caffe - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Daliśmy plamę, niestety ta kategoria nie posiada produktów.

Brak produktów

Ale zaczekaj i zobacz inne produkty w kategorii:

Kawa do Ekspresów

Kawa Diemme Caffe

Diemme Caffe to marka premium wśród kaw ziarnistych. Produkty sygnowane logiem producenta podbijają podniebienia najbardziej wymagających miłośników kawowych specjałów. Firma istnieje na rynku od ponad 80 lat i cieszy się ogromnym uznaniem. Palarnia Diemme kładzie silny nacisk na pochodzenie i jakość ziaren kawy, które sprzedaje. Wyjątkowe mieszkanki zdobyły wiele pozytywnych opinii i są polecane przez doświadczonych, długoletnich baristów.

Oferta Diemme Caffe

Diemme Caffe to mieszanki najwyższej jakości ziaren kawy, starannie wyselekcjonowanych, w idealnych proporcjach. W ofercie znajdziemy między innymi takie kawy jak Aromatica idealna dla miłośników intensywnych doznań. Posiada wysoką kwasowość, delikatne nuty suszonych owoców i przypraw. Maranello z kolei to wyjątkowa seria kawy, która powstała na cześć współpracy z marką Ferrari. Jest subtelna w smaku, o małej zawartości kofeiny, idealnie zbalansowana. Posiada wyczuwalną czekoladową słodycz, długo utrzymującą się cremę i pełne body. Prestigio - kawa idealna dla wielbicieli włoskich smaków. Kawa z charakterem, a jednak odpowiednio zbilansowana. Posiada czekoladową słodycz, jest aromatyczna, a jednocześnie wyrazista. Miscela to kawa idealna dla tych, którzy cenią sobie kremową konsystencję i klasyczny smak. Doskonale zbalansowana słodycz i kwasowość, mocny aromat oraz przyjemny, długi posmak migdałów i czekolady.

Dzięki temu, że ziarna kawy są idealnie zbalansowane w smaku i pochodzą najlepszych upraw, kawa doskonale smakuje w postaci czarnej jak i z dodatkiem mleka. Marka Diemme Caffe stworzyła kawę, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników tego aromatycznego napoju.