Kawa ziarnista Johan Nystrom

Firma Johan & Nyström to znany i ceniony na całym świecie producent doskonalej jakości kaw. Kawa palona jest ręcznie, w niewielkich palarniach, metodą slow roast, co zapewnia jej oryginalny, niepowtarzalny smak i aromat. Kawy Johan & Nyström cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających kawoszy i światowej sławy baristów. 

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą sklepu Decofire. Odwiedź nas i wybierz idealną kawę dla siebie!

Daliśmy plamę, niestety ta kategoria nie posiada produktów.

Brak produktów

Ale zaczekaj i zobacz inne produkty w kategorii:

Kawa do Ekspresów

Kawa Johan & Nyström

Firma Johan & Nyström powstała w 2004 roku za sprawą kilku dobrych przyjaciół i prawdziwych miłośników kawy. Szwedzka palarnia usytuowana jest w kolebce skandynawskiej kultury. Produkty oferowane przez Johan & Nyström są organiczne i pochodzą z krajów objętych programem Fair Trade. W ten sposób firma propaguje sprawiedliwy handel.

Ceny kawy

Certyfikowane ziarna kawy o wyważonej głębi smaku i niepowtarzalnym aromacie zdobywają liczne grono entuzjastów, a pełne energicznych barw i motywów, etykiety przyciągają wzrok i budzą zachwyt. Johan & Nyström to mieszanka najlepszych ulubionych przypraw, dodatków i najwyższej jakości ziaren kaw.

Bogata oferta marki gwarantuje najlepsze ceny na kawę oraz że każdy wielbiciel dobrej kawy znajdzie coś dla siebie a mieszanki jakie stworzyła firma Firma Johan & Nyström są naprawdę wyjątkowe. Znajdziemy w nich między innymi: Kawę Bourbon Jungle - wysokiej jakości ciemno palone ziarna o intensywnym i wyrazistym smaku, kawa posiada gorzki, niemalże dymny posmak, jednocześnie z wyczuwalną nutą słodyczy. Kawa Buena Vista Fairtrade - zawiera organiczne certyfikowane wysokiej  jakości ziarna kawy. Dobrze wyważone i łagodnie palone ziarna kawy doskonale wyrażają jej naturalny smak w rozsądnej cenie. Znak Fairtrade oznacza, że część pieniędzy z zakupu kawy, przeznaczona jest na rozwój plantacji. Esperanza - unikalna mieszanka o ciekawym smaku. Wyczuwalne są w niej nuty ciemnych jagód, kawa została stworzona na 10 rocznicę istnienia palarni Johan & Nyström. Espresso 5 Estate Organic to kawa, która pozwoli Ci stworzyć idealne espresso. Doskonalona od 2006 roku, ziarna kawy pochodzą od pięciu równych gospodarstw. Kawa posiada doskonale zrównoważony i bogaty smak o średniej kwasowości, jest ekologiczna i certyfikowana. Kawa Monsoon Malabar - absolutnie wyjątkowa mieszanka, przywodzi na myśl smak kawy taki jak 300 lat temu, gdy drewniane statki pływały po morzach, przewożąc ziarna między Indiami a Europą. Efekt ten otrzymuje się po przez wystawienie wilgotnej kawy na działanie ciepłego wiatru monsunowego na czas od dwóch do trzech miesięcy. Dzięki temu pęcznieją, stają się duże, kruche i jasnożółte. Smak kawy jest intensywny i dojrzały.

Kawa marki Johan & Nyström to synonim prestiżu, jakości i prawdziwej głębi smaku i aromatu. Odwiedź nasz sklep w Krakowie, napisz do nas lub zadzwoń i wybierz idealną kawę dla siebie w Decofire!