Kawa ziarnista Jura

Kawy ziarniste Jura to mieszanka wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości. Każde ziarno jest poddawane specjalnym procesom, aby możliwe było wydobycie z niego pełni smaku i aromatu. Eksperci z marki Jura dbają o to, aby przygotowywanie kawy odbywało się w sposób absolutnie naturalny. 

Jura w swojej ofercie posiada różne rodzaje kaw, dlatego też z całą pewnością każdy miłośnik kawy znajdzie tu coś dla siebie - także wysokiej jakości kawę bezkofeinową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Kawa ziarnista Jura

Kawa ziarnista wyprodukowana pod logiem marki Jura, storzona jest z precyzyjnie wyselekcjonowanych ziaren. Oferta zawiera najlepszą kawę do ekspresów. Renomowana marka Jura oferuje ponad kilka gatunków mieszanek przygotowanych specjalnie dla najbardziej wymagających miłośników kaw. Wiele lat doświadczenia pozwoliło na stworzenie kaw o głębokim, szlachetnym aromacie i delikatnej piance. Eksperci marki Jura już od 2007 roku tworzą ekskluzywne kawy z charakterem. Poszukując wciąż nowych, najlepszych mieszanek, delikatnie wypalają ziarna kawy w swojej własnej palarnii. Ziarna wypala się tam metodą tradycyjną, pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów.

Swiss Water Process

Warto wspomnieć, że Jura jako jedna z nielicznych firm na całym świecie stosuje innowacyjną metodę dekofeinizacji kawy, zwaną Swiss Water Process. Jest to metoda wytrącania z ziaren kawy kofeiny w sposób całkowicie naturalny, pozbawiony związków chemicznych. Zielone ziarna kawy zostają namoczone w gorącej wodzie do czasu, aż kofeina i inne substancje stałe zostaną z nich wypłukane. Ponieważ woda zawiera uwolnione wcześniej substancje stałe kawy, tym razem tylko kofeina jest uwalniana, natomiast substancje smakowe są zachowywane. Proces ten powtarza się do momentu, aż kofeina zostanie całkowicie usunięta. Dzięki temu bezkofeinowa kawa Jura jest nie tylko najwyższej jakości ale także zachowuję bogaty smak i aromat. Każdy kto jest zwolennikiem kawy bezkofeinowej, powinien spróbować kawy Decaffeinato.

Wyjątkowe mieszkanki Jura

Wśród innych mieszanek kawowych znajdziemy także takie kawy jak Cafe Crema Blend - delikatnie palona mieszanka czystych Arabik, o łagodnym smaku, idealna dla prawdziwych koneserów kawy. Kawa Impressa Blend, o zawartości Robusty; na powierzchni kawy wytwarza się piękna, gładka crema. Idealna do intensywnego espresso. Zdecydowanie godną polecenia jest także kawa Malabar Monsooned Indie, indyjska kawa, która jest przygotowywana w specjalny sposób, zwany monsunowaniem. Po zbiorach ziarna są eksponowane na deszcz monsunowy na okres pięciu dni w celu zwiększenia ich wilgotności. Następnie ziarna są suszone na wietrze monsunowym przez okres 7 tygodni. Kawa ta nie zawiera kwasowości, ma delikatny i szlachetny smak. Wszystkie mieszanki jakie oferuje marka Jura pochodzą z najlepszych światowych plantacji, przeznaczone są dla każdego kto pragnie cieszyć się wyjątkowym smakiem najlepszej kawy każdego dnia.