Naleśnikarki

Firma Krampouz - znana jako producent praktycznych grilli elektrycznych, jest również producentem jeszcze nie tak popularnych urządzeń, jakimi są naleśnikarki. Należy jednak przyznać, że to sprzęt który ma spore szanse powodzenia w naszych kuchniach. Najbardziej bywa ceniony w przypadku dużych rodzin i dzieci, może jednak okazać się prawdziwym oczkiem w głowie w kuchni każdego naleśnikowego smakosza. Nie ma bowiem nic prostszego jak przygotowanie smacznych, chrupiących i cieniutkich naleśników za pomocą jednej z naleśnikarki Krampouz!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Specjalny "rozsiewacz"


Zapewne wielokrotnie próbowałeś usmażyć na patelni naleśnika o równym, cienkim cieście - raz wychodzi to lepiej, raz gorzej. Niestety nie zawsze potrafimy równomiernie rozlać na patelni ciasto, zanim zetnie się pod wpływem gorąca. W naleśnikarkach Krampouz ten problem odpada. Rozsiewacz pozwala przyrządzić idealnej grubości, chrupiące naleśniki. I to wszystko w ekspresowym czasie!

Nieprzywierająca powłoka


Robiąc naleśniki na zwykłej patelni często narzekamy na ich przypalanie. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Nie tylko ciasto nie przywiera do powłoki naleśnikarki, nie zostaje na niej i nie przypala się, ale nawet nie potrzebujesz wiele tłuszczu, by mogło powstać idealnie miękkie, a zarazem chrupiące. Dzięki temu możesz jeść jeszcze smaczniej i zdrowiej! Co więcej, powłoka którą są pokryte naleśnikarki Krampouz jest również całkowicie bezpieczna w kontakcie z żywnością.

Termostat


Pozostaje jeszcze kwestia regulacji temperatury w poszczególnych naleśnikarkach. To także proste! Każde z urządzeń Krampouz zostało wyposażone w ośmiostopniowy termostat. Dzięki temu sam regulujesz temperaturę, w zależności od rezultatu jaki chcesz osiągnąć. Przypalanie naleśników to przeszłość! Od teraz mogą wychodzić zawsze perfekcyjnie!

Pełna gama zalet


Oprócz nieprzywierającej powłoki, termostatu i rozsiewacza, Naleśnikarki Krampouz posiadają obudowę ze stali nierdzewnej, zapewniającą wysoki komfort użytkowania sprzętu przez długie lata. Co więcej, kupując taką naleśnikarkę dostajesz przy tym pełny pakiet pomocnych do robienia naleśników akcesoriów, w tym: chochlę do ciasta, łopatkę do obracania, grabki do naleśników, pojemnik na wodę i pędzelek do czyszczenia, a nawet praktyczną książkę z przepisami!

Profesjonalna pomoc


Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej naleśnikarki? Skorzystaj z porad naszych ekspertów. Odwiedź nasz sklep stacjonarnie w Krakowie przy ul. Nad Serafą 56 lub zadzwoń! Zapraszamy do kontaktu!