Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze powietrza pełnią istotną rolę, jeżeli żyjemy w dużych, zanieczyszczonych miastach. Mogą one jednak nie tylko wychwytywać szkodliwe związki z powietrza, ale również kurz, pyłki, sierść, czy naskórek, spotykane w domowych realiach. Aby oczyszczacze działały bez zarzutu, dobrze jest mieć możliwość nabycia do nich kilku akcesoriów. W sklepie Decofire znajdziesz wszystko czego potrzeba, aby Twój oczyszczacz działał bez najmniejszego zarzutu. 

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
 1. LIFAair Stacja pomiarowa LIFAsmart LAM05
  1 199,00 zł
  LIFAair Stacja pomiarowa LIFAsmart LAM05
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący

Akcesoria do oczyszczaczy w sklepie Decofire

W sklepie Decofire oferujemy nie tylko profesjonalne oczyszczacze powietrza, ale i powiązane z nimi akcesoria, takie jak: filtry węglowe, filtry HEPPA, filtry cząsteczek Blueair, a także stacje pomiarowe, które pełnią ważną rolę w badaniu stężenia zanieczyszczeń w powietrzu. Dzięki temu wiesz czym oddychasz, zarówno przed rozpoczęciem korzystania z oczyszczacza, jak i w trakcie jego używania. Stacji pomiarowych można używać samodzielnie, bądź skoordynować ich pracę z konkretnymi oczyszczaczami dostępnymi w sklepie Decofire.
 

Stacje pomiarowe - co to jest?

Stacje pomiarowe dostępne w sklepie Decofire działają razem z oczyszczaczami danych marek - w tym przypadku LIFAair. Posiadają trzy czujniki, jakimi są: czujnik laserowy (stężenia pyłu PM2.5), czujnik półprzewodnikowy (stężenia TVOC) i czujnik typu podwójny stos termoelektryczny (stężenia CO2). Dzięki temu stacja pomiarowa wyłapuje z powietrza zawartość wszelkich niekorzystnych dla układu oddechowego substancji i informuje nas o tym na ekranie. 
 

Najlepsze akcesoria do oczyszczania powietrza

Jeżeli poszukujesz dowolnego filtra wymiennego do oczyszczacza powietrza marek takich jak: LIFAair, Blueair lub Cado - dobrze trafiłeś. W naszym sklepie oferujemy tylko sprawdzone produkty i to takie najwyższej jakości. Jeżeli nie wiesz który filtr będzie najlepszy dla Twojego oczyszczacza, bądź potrzebujesz innych akcesoriów (np. stacji pomiarowej) - skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy i sprawimy, że wkrótce z ogromną satysfakcją zaczniesz oddychać świeżym powietrzem.