Oczyszczacze powietrza Blueair

Kto z nas nie chciałby codziennie oddychać czystym powietrzem? Niestety w erze smogu i zanieczyszczeń to bardzo mało prawdopodobne. Przede wszystkim mieszkańcy dużych miast są narażeni na codzienne wdychanie zanieczyszczeń, które także dostają się przez okna do pomieszczeń, w których śpimy, czy pracujemy. Z rozwiązaniem przychodzi Blueair i jego produkty, stworzone z myślą o zdrowym oddychaniu. Oczyszczacze powietrza tej marki charakteryzują się dużą wydajnością, zgrabnym, praktycznym kształtem i cichym trybem pracy. Od teraz możesz odetchnąć z ulgą! I to naprawdę świeżym powietrzem! Wypróbuj oczyszczacze do biura i do domu Blueair.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
 1. -8% Blueair Oczyszczacz powietrza Blue Pure 411
  Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 649,00 zł Oszczędzasz 50,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Blue Pure 411
  Ocena:
  100%
  (2)
 2. -2% Blueair Oczyszczacz powietrza Blue Pure 221
  Cena promocyjna 1 469,00 zł Regular Price 1 499,00 zł Oszczędzasz 30,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Blue Pure 221
  Ocena:
  100%
  (1)
 3. Blueair Oczyszczacz powietrza Pro L (PA)
  4 999,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Pro L (PA)
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Blueair Oczyszczacz powietrza Pro M (PA)
  2 899,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Pro M (PA)
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. -3% Blueair Oczyszczacz powietrza Classic 405 (PA)
  Cena promocyjna 2 239,00 zł Regular Price 2 299,00 zł Oszczędzasz 60,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Classic 405 (PA)
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. -3% Blueair Oczyszczacz powietrza Classic 205 (PA)
  Cena promocyjna 1 449,00 zł Regular Price 1 499,00 zł Oszczędzasz 50,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Classic 205 (PA)
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Blueair Oczyszczacz powietrza Pro L (SM)
  5 299,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Pro L (SM)
  Ocena:
  0%
  (0)
 8. Blueair Oczyszczacz powietrza Pro M (SM)
  2 999,00 zł
  Blueair Oczyszczacz powietrza Pro M (SM)
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący

Blueair - o marce

Blueair to firma założona w Szwecji w 1996 roku, która bardzo szybko zaczęła zyskiwać popularność na całym świecie. Tworzy produkty mające ułatwić nam oddychanie czystym powietrzem takie jak: oczyszczacze powietrza, filtry i akcesoria do oczyszczania i filtrowania powietrza. Oczyszczacze dedykowane są do używania w różnych pomieszczeniach: mieszkaniach, domach, firmach, szkołach i samochodach. Produkty Blueair są przyjazne dla alergików. Zaopatrzone w najnowsze technologie są urządzeniami, którym można w pełni zaufać. Oczywiście każdy produkt Blueair objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. 

Skuteczna walka ze smogiem

Smog to problem dotykający nas w coraz większym stopniu, zwłaszcza w dużych, rozwijających się miastach. Jest on szczególnie nasilony w okresie jesienno-zimowym. Palenie w piecach węglowych, spalanie odpadów typu plastik, gumy, czy lakierowane drewno, a także spaliny samochodowe są przyczyną wielu zanieczyszczeń w powietrzu, z którymi walka stanowi prawdziwe wyzwanie. Tlenki siarki, azotu, czy pyły zawieszone… to wszystko negatywnie odbija się nie tylko na naszych drogach oddechowych, ale całym zdrowiu i samopoczuciu. W dodatku wiele związków zawartych w powietrzu jak np. benzopiren jest rakotwórczych. Na szczęście oczyszczacze Blueair kompleksowo oczyszczają powietrze, zarówno z pyłów PM2.5 jak i lotnych związków organicznych.

Oczyszczacz do domu i biura

Oczyszczacze powietrza Blueair nadają się zarówno do biura, jak i pokojów mieszkalnych. W zależności od tego jak dużą przestrzeń zamierzamy oczyszczać, powinniśmy wybrać na tyle wysoki model oczyszczacza. I tak Bluair Classic 505 skutecznie oczyszcza powierzchnię w pomieszczeniach do 65m2, a Classic 608i już do 72m2, także spokojnie może nadawać się nawet do większego biura.W ofercie Blueair na pewno znajdziesz oczyszczacz powietrza, który w pełni sprosta twoim potrzebom.

Najnowsze technologie Blueair

Oczyszczacze powietrza Blueair posiadają wiele udogodnień, takich jak: wbudowany czujnik jakości powietrza, informujący nas o stanie powietrza w danym pomieszczeniu za pomocą aplikacji Blueair Friend, możliwość sterowania oczyszczacza za pomocą smartfonu, technologię skutecznej i wydajnej filtracji HEPASsilent, intuicyjne przyciski dotykowe. Są to technologie, na jakie wielu producentów jeszcze nie może sobie pozwolić. Oczywiści im droższy i wyższy model oczyszcza Blueair, tym więcej posiada tego typu udogodnień. I tak model Classic 680i jest zaopatrzony nawet w system SurroundAir, który eliminuje powstawanie podmuchów powietrza. Wybierając oczyszczacz powietrza Blueair stawiasz na nowoczesne technologie i inwestujesz we własne zdrowie.

Pozytywne opinie o oczyszczaczach Blueair

Oczyszczacze powietrza Blueair to produkty, które potrafią w 100% usatysfakcjonować użytkowników. Nie tylko bardzo skutecnie oczyszczają powietrze nawet z najdrobniejszych cząstek i nieprzyjemnych zapachów, ale pracują bardzo cicho, a ich obsługa jest niezwykle prosta. Nic dzwnego, że oczyszcacze Blueair cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami zarówno w świecie Internetu, jak i tymi przekazywanymi ustnie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze oczyszczacza powietrza, jesteśmy do twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie, bądź odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Nad Serafą 56.