Oczyszczacze powietrza LIFAair

Oczyszczacze powietrza LIFAair choć początkowo były wykorzystywane w fińsim rządzie, wojsku, czy przemyśle, dziś dzięki nim możemy uzyskać czyste powietrze w swoim domu, mieszkaniu i pokoju. Cechuje je wydajność, niezawodność, nadzwyczajna skuteczność w oczyszczaniu powietrza zarówno z pyłów, kurzu, jak i małych cząsteczek związków lotnych, a nawet z bakterii i wirusów. Jest to wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla osób mających problemy z oddychaniem, alergików, czy dzieci, ale dla każdego kto pomimo mieszkania w dużym mieście, chce oddychać czystym powietrzem. Zapoznaj się z ofertą oczyszczaczy LIFAair, dostępnych w sklepie internetowym Decofire.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

LIFAair - producent oczyszczaczy powietrza

Firma LIFAair powstała w 1988 roku w Helsinkach. Od samego początku skupiała się wokół poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Producent oczyszczaczy posiada własne Centrum Badawcze, które wraz z rządem współtworzy Fińskie normy jakości powietrza. Nic dziwnego, że oczyszczacze powietrza LIFAair są wykorzystywane w instytucjach rządowych, wojsku i przemyśle. Jednak producent chce zadbać o każdego klienta i czystość powietrza w naszych domach, a nawet samochodach. Profesjonalna stacja pomiaru jakości powietrza łączy się z naszym urządzeniem przez bluetooth i monitoruje jakość powietrza w mieszkaniu, wyświetlając wyniki na specjalnym ekranie. Oczyszczacze powietrza LIFAair są również wyposażone w specjalne czujniki, które włączają urządzenie kiedy wykryją, że poziom poszczególnych zanieczyszczeń w powietrzu jest zbyt duży.

Trwałe filtry w oczyszczaczach LIFAair

Inwestując w oczyszczacz LIFAair możesz naprawdę wiele oszczędzić. Wszystko dlatego, że producent zadbał o to, abyś nie musiał często wymieniać filtrów. Filtry cylindryczne HEPA, które zostały zastosowane w danych urządzeniach nie tylko charakteryzują się wysoką jakością oczyszczania powietrza, ale i dużą wielkością, dzięki czemu są bardziej wydajne i starczają na dłużej. Filtr z aktywnym węglem również posiada o wiele większe stężenie aktywnego węgla, dzięki czemu skuteczniej oczyszcza powietrze, jednocześnie wystarczając na długie miesiące.  Oczyszczacze są również wyposażone w czujniki przepływu powietrza, które obliczają procentowy stopień zużycia poszczególnych filtrów, wyświetlając wyniki na monitorze. Dzięki temu dokładnie wiemy kiedy powinniśmy pomyśleć o wymianie filtra.

Walka z benzopirenem

Benzopireny to lotne związki organiczne, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ich emisja jest spowodowana paleniem w złej jakości piecach węglowych, czy kotłowniach, a także paleniem substancji gumowych, plastiku, czy lakierowanego drewna. Niestety w Polsce w okresie zimowym dopuszczalne normy stężenia beznzopirenów w powietrzu są przekraczane aż czterokrotnie. I choć sami możemy dbać o to, aby nie produkować tych szkodliwych związków, nie mamy wielkiego wpływu na nieekologiczne zachowania innych ludzi. Na szczęście filtry z węglem aktywnym LIFAair są w stanie pochłaniać benzopireny. Im większy filtr, tym skuteczniej to robi. Z racji, że filtry LIFAair mają w sobie dużo aktywnego węgla, uznawane są za jedne ze skuteczniejszych na rynku.

Nowoczesny styl oczyszczaczy

Oczyszczacze powietrza LIFAair posiadają nie tylko wysokiej jakości wnętrze, ale i ogromnie stylowy wygląd, dzięki któremu wspaniale prezentują się w salonie, czy sypialni, będąc nawet ich ozdobą. W białych kolorach, wykonane w sposób minimalistyczny, idealnie współgrają z pozostałym wystrojem mieszkania, niezależnie od tego czy również jest w minimalistycznym stylu, czy wręcz charakteryzuje je przepych. Nowoczesne oczyszczacze prezentują się bardzo estetycznie. Idealnie wyglądają w zestawieniu z białymi firankami, czy czarną sofą. Ozdoba mieszkania nie jest głównym celem zakupu takiego urządzenia, ale najważniejsze że można oczyszczać powietrze bez zagracania mieszkania niepotrzebnymi, źle wyglądającymi przedmiotami. Oczyszczacze powietrza LIFAair to nie tylko skuteczne filtry, ale i stylowy wygląd.

LIFAair w Decofire

Zapewne już wiesz, że urządzenia marki LIFAair są jednymi z lepszych oczyszczaczy powietrza na rynku. W końcu w naszym sklepie chcemy oferować to co najlepsze, wychodząc z założenia, że jeżeli już się płaci, to lepiej płacić za to co działa i będzie służyło nam przez długie lata. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oczyszczaczy powietrza, skontaktuj się z naszymi ekspertami, a z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.