Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings

Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings to 100% satysfakcji z wysokiej jakości wykonania produktu, niepowtarzalnego designu i pysznych oraz zdrowych soków wyciskanych codziennie ze świeżych warzyw i owoców. Nowoczesne wyciskarki Kuvings nie są zwyczajnym wyciskaczem do soków, świetnie sobie radzą z produktami miękkimi i twardymi, zamrożonymi oraz z korzeniami, orzechami, łodygami, ziołami, liśćmi i trawami. Zapoznaj się z ofertą naprawdę dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings w sklepie Decofire!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący

Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings - jedno urządzenie, wiele możliwości

Marzą Ci się przepyszne, zdrowe i naprawdę dobre, świeżowyciskane soki bez konserwantów? Skorzystaj z jednej z nowoczesnych wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings z wlotem na całe owoce i warzywa, które doskonale poradzą sobie z każdym składnikiem: od twardych warzyw do zielonych liści i ziół. Teraz możesz przygotować przeróżne, owocowo-warzywne napoje w całkiem łatwy i szybki sposób. Korzystając z dodatkowych sitek można wyciskać także gęste koktajle i owocowe sorbety. Wszystkie wysokiej jakości wyciskarki do soków marki Kuvings pochodzą z polskiej dystrybucji. Producent Kuvings zapewnia aż 10 lat gwarancji na wszystkie elementy. A to wszystko na wyciągnięcie ręki w sklepie internetowym Decofire bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie!

Minimum mycia - maksimum możliwości

Wysokiej jakości wyciskarki wolnoobrotowe producenta Kuvings charakteryzują się wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Po pierwsze - są bardzo łatwe w czyszczeniu - wystarczy je umyć tylko raz dziennie, dzięki temu że posiadają opcję przepłukiwania. Tak więc możesz automatycznie płukać wyciskarkę po każdym przyrządzeniu soku, a tym samym oszczędzać mnóstwo czasu. Do każdego modelu wyciskarki Kuvings została dołączona szczotka obrotowa do czyszczenia sita, co zapewnia jeszcze większą wygodę! Możesz czerpać maksimum przyjemności dzięki możliwościom nowoczesnych wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings.

Dodatkowe udogodnienia wyciskarek Kuvings

Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings posiadają wiele udogodnień. Jednym z nich jest powiększony górny otwór. Dzięki temu jeszcze łatwiej wyciśniesz warzywa i owoce bez potrzeby ich drobnego krojenia. Wlot o nazwie Flip Gate posiada średnicę 82 mm i jest łatwiejszy oraz bezpieczniejszy w użytkowaniu. To jeszcze nie wszystko! Wyciskarki Kuvings posiadają wzmocnioną misę, dzięki której uzyskanie soku z marchewek (lub innych twardych warzyw) nie będzie żadnym problemem! Co więcej, poszerzony i otwarty wylot pulpy - poprawia kulturę pracy i znacznie ułatwia czyszczenie wyciskarki. Kuvings to naprawdę świetnie wyposażone i wysokiej jakości wyciskarki do soków! 

Wolnoobrotowe wyciskarki Kuvings - ceny i opinie

Trzeba wspomnieć, że cena wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings jest bardzo przystępna w stosunku do ich wysokiej jakości. To, że zakup wyciskarki Kuvings jest dobrym wyborem potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Już wiesz gdzie możesz kupić te urządzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu - w Decofire oferujemy szeroki wybór wyciskarek wolnoobrotowych różnych marek, także Kuvings . Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Krakowie i rozpocznij terapię sokową.