Sezon grillowy trwa Sprawdź Promocje na Grille Gazowe do 30%

Broil King

Grillowanie to przyjemność, rozrywka, beztroskie chwile spędzane w gronie rodziny. Dlatego też warto zadbać o to, by maksymalnie uprzyjemnić sobie ten czas i zapewnić komfort w czasie przygotowywania smakowitych dań, którymi będziemy się wspólnie zajadać. Ważne też jest nasze bezpieczeństwo oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego przygotowywania smakowitych kąsków. W zapewnieniu sobie takich właśnie warunków, pomogą nam specjalne akcesoria i częśći zamienne do grilla.

 

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista
Strona

Produkty 1-30 z 33

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Strona

Produkty 1-30 z 33

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Szukasz Grilla?
Skontaktuj się z ekspertem!
Michał
Michał Ekspert grillowy

Części zamienne do grilli Broil King

Akcesoria i części zamienne do grilla są wykonane w taki sposób, by były wytrzymałe, odporne na zniszczeniem i łatwe do wyczyszczenia. Produkty do czyszczenia i konserwacji oraz elementy wyposażenia takie jak dodatkowe ruszy, kraty, patelnie, płyty, rożen elektryczny i wiele więcej sprawią, że grillowanie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Sprawne urządzenie gwarantuje najlepszą eksploatację

O każdy sprzęt trzeba dbać – żeby grill działał tak, jak powinien, a przyrządzane na nim potrawy były wyjątkowo smaczne, koniecznie trzeba zatroszczyć się o wszystkie części grilla – od rusztu przez kratę i grzałkę, aż po pojemnik do węgla lub brykietu. Ponieważ większość akcesoriów tego typu po pewnym czasie siłą rzeczy zużywa się i niszczy, w Decofire postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w naszym asortymencie znalazły się części zamienne do grilli Broil King. Od teraz mogą Państwo od ręki zaopatrzyć się w poszczególne elementy urządzenia (praktyczny ruszt, pokrętło do grilli czy termometr) i wydłużyć okres jego eksploatacji.

Proste, szybkie i smaczne grillowanie? To możliwe

W Decofire uważamy, że warto zadbać o to, by maksymalnie uprzyjemnić sobie czas grillowania i zapewnić komfort pracy w czasie przygotowywania smakowitych dań, którymi będą się Państwo zajadać wspólnie ze swoimi gośćmi. Podczas opiekania potraw na świeżym powietrzu bardzo ważne jest bezpieczeństwo oraz możliwość szybkiego przygotowywania smakowitych potraw bez żadnych nieprzyjemnych komplikacji. W zapewnieniu sobie idealnych warunków pracy pomogą Państwu specjalne akcesoria i części zamienne do grilla marki Broil King.

Części zamienne do grilli Broil King w Decofire

W ofercie sklepu internetowego Decofire znajduje się m.in. palnik Dual-Tube do grilli serii Broil King Baron, którego rewolucyjna technologia polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości, dzięki czemu moc płomienia jest taka sama na całej długości palnika, co gwarantuje równomierne dogrzanie całego urządzenia. Ponadto w naszym asortymencie znajduje się dwustronny ruszt z odlewu stali szlachetnej pasujący do grilli Broil King serii Imperial i Regal czy termometr do grilli Broil King Roya.

Gwarancja jakości

Wszystkie dostępne u nas części zamienne do grilli Broil King wykonane zostały w taki sposób, by były wytrzymałe, odporne na zniszczeniem i łatwe do wyczyszczenia. Akcesoria i części tego typu dadzą Państwu nieskończone możliwości rozbudowy grilla i wzbogacenia jego możliwości, aby czynność grillowania uczynić możliwie najprostszą i najprzyjemniejszą. To wszystko sprawi, że grillowanie stanie się Państwa ulubionym zajęciem.