Sezon grillowy trwa Sprawdź Promocje na Grille Gazowe do 30%

Aromatyzery Broil King

Jeżeli szukasz ciekawych akcesoriów i częśći do grilli Broil King, dzięki którym odkryjesz nowe możliwości kulinarne koniecznie sprawdź naszą ofertę aromayzerów Broil King. Dzięki profesjonalnym aromatyzerom do grilli Broil King wydobędziesz pełnię smaku z każdego przygotowaego na ruszcie produtu - wypróbuj sam!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Szukasz Grilla?
Skontaktuj się z ekspertem!
Tomek
Tomek Ekspert grillowy

Aromatyzery Broil King

Grillowanie to niezwykle smaczna metoda obróbki warzyw, mięs i owoców. Te produkty spożywcze nie wyczerpują jednak wszystkich możliwości, które niesie za sobą ogrodowy grill – dostępne obecnie na rynku akcesoria do grilli stwarzają wyjątkowe możliwości kulinarne. Dzięki specjalnym wkładkom bez trudu przygotują Państwo na ogniu sandwiche, a nawet gofry! Od dzisiaj grill może służyć do przyrządzenia pysznych śniadań, dań obiadowych i oryginalnych deserów, niczym z najlepszej restauracji. Wszelkie niezbędne akcesoria znajdą Państwo w ofercie sklepu Decofire.

Aromatyzery do grilli Broil King to moc korzyści

Oprócz nowoczesnych gadżetów nasz asortyment obejmuje również aromatyzery dostosowane do grilli Broil King. Aromatyzer to nic innego jak dystrybutor ciepła w grillach gazowych, którego zasadniczą funkcją jest równomierne rozprowadzanie ciepła w całym urządzeniu oraz ochrona przed kontaktem tłuszczu z płomieniem, a więc ochrona przed inicjacją płomienia w całym piekarniku. Dostępne w Decofire aromatyzery zapewniają równe i ekonomiczne rozgrzanie urządzenia. Jednocześnie zabezpieczają palniki przed skapującą z mięsa marynatą czy sokami powstającymi podczas grillowania. Aromatyzery są bardzo funkcjonalne, a do ich głównych zalet należy zaliczyć to, że zapobiegają zapaleniu się tłuszczu, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na bezpieczne aromatyzowanie potraw i dokładne wypieczenie mięsa.

Bezpieczeństwo grillowania i niepowtarzalny smak

Dzięki zastosowaniu aromatyzerów bez trudu wydobędą Państwo z grillowanych produktów pełnię smaku i aromatu – dotyczy to zarówno obróbki mięs, jak i warzyw czy owoców. Tłuszcz w postaci mgiełki zapachowej unosi się nad potrawami, dodąc im niezwykłego aromatu i smaku. Ich użycie sprawia, że sam proces grillowania staje się bezpieczny i bezproblemowy – kupując aromatyzer, raz na zawsze pozbędą się Państwo problemu palącego się tłuszczu czy skapującej w ogień marynaty. Te dystrybutory ciepła zapewniają też osłonę palników, dzięki czemu ich porty chronione są przed zatykaniem i zanieczyszczaniem. To zdecydowanie zwiększa ich żywotność. Wykluczenie bezpośredniego kontaktu tłuszczu z płomieniem w palnikach pozwala uniknąć spalania tłuszczu, co podnosi komfort przyrządzania potraw na ogniu i wydobywa najlepszy smak grillowanych mięs i warzyw.

Oferta Decofire – aromatyzery Broil King

W każdej chwili mogą Państwo zamówić praktyczne aromatyzery dopasowane do Państwa urządzeń grillowych marki Broil King – w naszej serii znajdują się produkty kompatybilne z grillami z serii Crown Broil King, a także aromatyzer Flav-R- Wave Baron Broil King czy Flav-R- Wave Imperial i Regal Broil King. Bez względu na to, jakie części zamienne do grilla Państwa interesują, z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na zakupy!