Sezon grillowy trwa Sprawdź Promocje na Grille Gazowe do 30%

Palniki Broil King

Dobry palnik to jedna z najistotniejszych część składowych profesjonalnego grilla. Warto więc zadbać aby ten, którego używamy charakteryzował się najwyższą jakością wykonania. Takie palniki, kompatybilne z grillami gazowymi Broil King znajdziecie Państwo w naszej ofercie - zapraszamy!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Szukasz Grilla?
Skontaktuj się z ekspertem!
Tomek
Tomek Ekspert grillowy

Palniki Broil King

Do ważnych części zmiennych grilla bez wątpienia można zaliczyć palniki, które niektórzy grillmasterzy nazywają sercem grilla. Na rynku wyróżnia się kilka typów palników (pojedyncze, podwójne, w kształcie litery H i inne), ale do jednych z najlepszych należą palniki dwustronne z wbudowaną w środku drugą tubą, która ma na celu równe rozprowadzanie gazu na całej długości palnika. Zapobiega to efektom nierównego rozprowadzania ciepła czy problemom z większym płomieniem z tyłu urządzenia lub w jakimkolwiek innym miejscu. Właśnie takie palniki kompatybilne z marką Broil King znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego Decofire.

Broil King to jakość sama w sobie

Broil King to znana na całym świecie kanadyjska marka, która od wielu lat zachwyca jakością i prestiżem swoich urządzeń. Wysokiej klasy grille gazowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających grillmasterów. Wśród modeli Broil King warto zwrócić uwagę m.in. na grill gazowy Royal 320 wyposażony w trzy nowoczesne aromatyzery, które gwarantują odparowywanie soków i tłuszczów oraz aromatyczne i idealnie wypieczone potrawy. Ten wyjątkowy sprzęt posiada też palniki tubowe, które gwarantują dwukrotnie większą ilość źródeł ciepła w porównaniu do tradycyjnych palników. W rezultacie zapewniają one równomierne rozprowadzenie ciepła i jeszcze lepsze rezultaty grillowania. Rozbudowane systemy wymiennych środków dają nieograniczone możliwości przyrządzania potraw na ruszcie i nieustannego modernizowania sprzętu. Inwestując w grille marki Broil King, mają Państwo pewność, że kupują urządzenie na długie lata.

Palniki Broil King w Decofire

W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdują się trzy typy palników – palnik Dual-Tube do grilli serii Broil King Baron, palnik Dual-Tube Imperial i Regal Broil King (18633) oraz palnik Dual-Tube Signet i Sovereign Broil King (18629). Ich rewolucyjna technologia polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości grilla. Dzięki temu moc płomienia jest taka sama na całej długości palnika, co gwarantuje równomierne ogrzanie całego piekarnika, a w efekcie równe i idealne wypieczenie opiekanych na ruszcie potraw – mięs, warzyw, owoców i nie tylko.

Grillowanie pod kontrolą

Grillowanie to obecnie jedna z najsmaczniejszych metod obrabiania mięsa i warzyw – nie ma nic lepszego niż dobrze przyrządzone mięso drobiowe, stek wołowy czy grillowana kukurydza albo upieczona na specjalnym kamieniu pizza. Aby przygotować taki smaczny posiłek u siebie w ogrodzie, wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt i zestaw praktycznych akcesoriów, które ułatwią, usprawnią i uprzyjemnią Państwu sam proces grillowania, a następnie spożywania smakowitych i aromatycznych dań.