Wędzarnie gazowe

Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość jedzenia, które trafia na ich talerze. Żeby mieć pewność, że nie ma w nim niepożądanych dodatków, najlepiej przyrządzać je we własnym domu. Dotyczy to również wędlin, ryb czy serów. Dzięki zainwestowaniu w prywatną wędzarnię, można przygotowywać pełne smaku, aromatyczne oraz zdrowe przetwory i potrawy, a zarazem czerpać satysfakcję z faktu, iż zostały wytworzone samodzielnie. Oprócz gazowych do wyboru są wędzarnie węglowe i elektryczne. Jednakże korzystanie z tej pierwszej opcji ma bez wątpienia wiele plusów, zwłaszcza jeśli zakupione zostanie urządzenie marki Broil King.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
 1. Wędzarka gazowa Landmann (12093)
  1 249,00 zł
  Wędzarka gazowa Landmann (12093)
  Ocena:
  100%
  (4)
 2. Wędzarnia gazowa Broil King Smoke (923613PL)
  3 299,00 zł
  Wędzarnia gazowa Broil King Smoke (923613PL)
  Ocena:
  100%
  (6)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Szukasz Grilla?
Skontaktuj się z ekspertem!
Wojtek
Wojtek Ekspert grillowy

Wędzarnie gazowe

Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość jedzenia, które trafia na ich talerze. Żeby mieć pewność, że nie ma w nim niepożądanych dodatków, najlepiej przyrządzać je we własnym domu. Dotyczy to również wędlin, ryb czy serów. Dzięki zainwestowaniu w prywatną wędzarnię, można przygotowywać pełne smaku, aromatyczne oraz zdrowe przetwory i potrawy, a zarazem czerpać satysfakcję z faktu, iż zostały wytworzone samodzielnie. Oprócz gazowych, do wyboru są także wędzarnie węglowe i elektryczne. Jednakże korzystanie z tej pierwszej opcji ma bez wątpienia wiele plusów, zwłaszcza jeśli zakupione zostanie urządzenie marki Broil King.

Zalety wędzarni gazowych

Wędzarnie gazowe są łatwe w obsłudze. Wystarczy ułożyć lub powiesić na haku wybrane produkty, nasypać drewniane wiórki, wlać wodę do przeznaczonego na nią pojemnika i uruchomić urządzenie. Zacznie się wówczas wytwarzać dym, który konserwuje jedzenie, a także eliminuje bakterie oraz grzyby. Mięso, ryby, sery czy warzywa nabierają stopniowo ciekawego smaku, zapachu i koloru. Ponadto wytapia się z nich tłuszcz oraz woda. W tego rodzaju wędzarniach źródłem ciepła jest palnik gazowy i to on właśnie podgrzewa zrębki drewna, a jednocześnie pozwala na uzyskanie właściwej temperatury wewnątrz urządzenia. Ważne jest to, że może być ona kontrolowana. Warto również pamiętać, że osoba przyrządzająca potrawy w ten sposób, ma szansę wpływać na ich walory smakowe. Wiele zależy od rodzaju drewna, z którego pochodzą wiórki. Poza tym do pojemnika na płyn można wlać co innego niż wodę, wtedy mięso czy ryby będą nie tylko miękkie i soczyste, ale powinny też stanowić miłą niespodziankę dla pozostałych domowników czy gości. Oczywiście wędzarni gazowych można używać praktycznie cały czas, aby na bieżąco uzupełniać chociażby zapasy wędlin, które pozbawione są konserwantów i sztucznych dodatków. Są one także niezwykle przydatne podczas plenerowych spotkań rodzinnych czy z przyjaciółmi, które niekoniecznie muszą odbywać się przy tradycyjnym grillu. Wędzarnię można umieścić na balkonie, tarasie czy w ogrodzie i odpowiednio wcześnie uruchomić.

Decofire – wiemy jak spełniać Twoje oczekiwania

Dokonując zakupu wędzarni gazowej należy postawić na wysoką jakość, która daje pewność, że urządzenie będzie długo sprawne. Warto też zwrócić uwagę na to, aby prezentowało się estetycznie. W związku z tym najlepiej zaufać produktom oferowanym przez nas. Szczerze polecamy znajdującą się w naszym sklepie wędzarnię gazową Broil King Smoke. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat wędzarni gazowych lub innych, zapraszamy do kontaktu z nami. Decofire cieszy się naprawdę dobrą opinią dotychczasowych Klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni.