Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Wędzarnie Bradley

Wędzarnie Bradley to nowoczesne urządzenia idealnie sprawdzające się do domowego wędzenia wszelkich wyrobów. W pełni zautomatyzowane, proste w obsłudze i łatwe w konserwacji. Wędzone potrawy są pełne smaku i aromatu, idealnie zakonserwowane.

Wędzarnie Bradley to propozycja idealna dla każdego, kto chciałby spróbować domowego wędzenia na najwyższym poziomie, w sposób łatwy i przyjemny, jednocześnie osiągając doskonałe wyniki. Wędzarnia nadaję się do użytku domowego a także do mniejszych lokali gastronomicznych. 

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Wędzarnie Bradley

Znana kanadyjska firma Bradley to światowej sławy producent wędzarnii, jak i akcesroiów do wędzenia. Swoim klientom Bradley oferuje zautomatyzowane wędzarnie, które zapewnią doskonałe efekty wędzenia. Wszystkie produkty Bradley to nowoczesne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym domu, jako ogrodowe wędzarnie. 

Historia wędzenia

Liczne badania archeologiczne potwierdzają, że wędzenie to jeden z najstarszych sposobów na konserwowanie i przygotowywanie pokarmów. Historia wędzenia sięga już czasów prehistorycznych, kiedy to przebywający w ciasnych, zadymionych jaskiniach ludzie spostrzegli, że mięso poddane działaniu dymu dłużej utrzymuje świeżość. Pierwsze pisemne wzmianki o wędzarniach pojawiają się natomiast w Średniowieczu. W XV-wiecznym, niemieckim kalendarzu znaleźć można ilustrację przedstawiającą ubój świni przeznaczonej do wędzenia wraz z krótkim opisem.

Oczywiście w tak zamierzchłych czasach wędzenie miało jedynie na celu konserwację pożywienia, jednak z biegiem wieków zaczęto doceniać smak wędzonych potraw i wędzenie stało się także sposobem na nadanie produktom charakterystycznego smaku i aromatu. Tak też jest i do dziś, chociaż zmieniły się sposoby wędzenia jak i same wędzarnie - dziś możemy cieszyć się smakiem wędzonych mięs, ryb i wędlin także we własnym domu, nie posiadając wielkiego talentu kulinarnego.

Domowe wędzenie

Dzięki wędzarniom marki Bradley będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i urozmaicić swoją kuchnię. Do obsłużenia wędzarni, jak i do samego wędzenia nie trzeba dużym zdolności kulinarnych, dlatego to także doskonałe rozwiązanie dla początkujących kucharzy. Bradley proponuje swoim klientom zarówno samodzielne wędzarnie, jak i generatory dymu, które - podłączone do dowolnej komory - stworzą idealną przestrzeń do wędzenia. Dzięki temu z łatwościa dostosujesz odpowiednią wędzarnię do własnych potrzeb, oczekiwań i umiejętności.

Sprawdzone produkty

Firma Bradley proponuje swoim klientom optymalne rozwiązania, dostosowane do różnych potrzeb. W ofercie znajdziecie takie modele jak Smoker Digital, z 6 lub 4 półkami do wyboru - posiadające cyfrowy panel sterowania a także rozmaite funkcje ułatwiające wędzenie - Bradley Smoker Original - unikalną wędzarnię domową, sprzedawaną wraz z generatorem dymu, czy też sam generator, idealny do podłączenia z dowolną komorą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - z chęcią pomożemy!


zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×