Wkłady elektrycznie Ruby Fires

Ruby Fires to producent nowoczesnych kominków elektrycznych, ale także ogromnie cenionych wkładów do nich, które znajdują zastosowanie w codziennym użytkowaniu i wizualnie dają efekt prawdziwego ognia. Dużą zaletą wkładów elektrycznych Ruby Fires jest fakt, że nie wytwarzają one dymu ani sadzy, nie brudzą, są łatwe w użyciu, a co najważniejsze – ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wkładów elektrycznych Ruby Fires w sklepie Decofire!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Wkłady elektryczne Ruby Fires – zalety

Wkłady elektryczne do kominków marki Ruby Fires doskonale potrafią imitować efekt realistycznego płomienia, dzięki zastosowanej w nich technologii 3D. Producent do tego celu wykorzystuje wodę destylowaną, parę wodną i projekcję światła. Co więcej, Ruby Fires w wielu wkładach stosuje również imitację drewna, co przypomina żarzące się polana i daje jeszcze bardziej realistyczny efekt. Wkład podobnie jak tradycyjny kominek jest osłonięty szybą. Na pierwszy rzut oka, kominek elektryczny Ruby Fires wygląda zupełnie jak klasyczny kominek, może tylko w bardziej nowoczesnym wydaniu. Aby uruchomić taki kominek wystarczy dostęp do prądu elektrycznego i litr wody. Korzystanie z wkładów do kominków elektrycznych nie powinno nikomu przysparzać trudności, za to z pewnością jest łatwiejsze niż dokładanie drewna i rozpalanie klasycznych kominków.

Łatwy montaż i użytkowanie

Wkłady elektryczne Ruby Fires w zupełności nadają się do samodzielnego montażu. Jeżeli zaś chodzi o obsługę, regulację płomienia itp. czynności, jest to możliwe za pomocą pilota. Zazwyczaj 1 litr wody wystarcza na 10 godzin pracy wkładu do kominka. Jest to bardzo długi czas, co przemawia za tym że korzystanie z kominków elektrycznych jest o wiele wygodniejsze niż z tych klasycznych. Dzięki temu, że urządzenia nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego ani wentylacyjnego, mogą być zainstalowane wszędzie, nawet w bloku. Brak potrzeby dostarczania popiołu jak i brak wytwarzania dymu sprawiają, że coraz więcej ludzi decyduje się na tego typu sprawy. Dosyć ciekawym stylistycznie rozwiązaniem jest wkład elektryczny Ruby Fires 3D MysticFires MF1610H z efektem muru, w którym ów właśnie mur ciekawie kontrastuje z żarzącymi się polanami.

Ruby Fires w Decofire

W sklepie Decofire posiadamy szeroką ofertę biokominków i kominków elektrycznych. Jednym z ogromnie szanowanych przez naszych klientów producentów jest właśnie Ruby Fires. Zarówno kominki jak i wkłady elektryczne tego producenta cieszą się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami, ze względu na wymienione wcześniej zalety. Również ceny oferowane przez producenta w stosunku do jakości jako produktów są całkiem atrakcyjne. Wkłady elektryczne Ruby Fires występują w przeróżnych rozmiarach, kształtach i stylizacjach, jednak wszystkie posiadają możliwość regulacji płomienia. Jeżeli po obejrzeniu wszystkich wkładów dostępnych w sklepie Decofire nadal będziesz miał pytania, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami, a wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie, w którym będziesz mógł nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć poszczególne wkłady do kominków, a nasi eksperci opowiedzą Ci o ich działaniu.