Kultywatory / Rozdrabniacze / Taczki

Wyposażone w silniki, które poradzą sobie nawet z najtwardszą glebą, kultywatory i rozdrabniacze marki GreenWorks Tools, to najwyższej jakości urządzenia, które pomogą nam dbać o nasz ogród. Lekkie, posiadające wytrzymałą skrzynię biegów, wyposażone w 20 centymetrowe wysuwane do przodu zęby, ułatwiają spulchnianie i usuwanie brudu. 

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Akumulatorowy kultywator ogrodowy

Jeżeli ważnym elementem Twojego ogrodu są kwietne rabatki i grządki, to z pewnością wiesz, jak istotna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Bardzo ważne jest aby ziemia była odpowiednio nawilżona i spulchniona. Pomocne w tego rodzaju pracach z pewnością będą niezawodne kultywatory akumulatorowe marki GreenWorks, dostępne w naszym sklepie. Co prawda takie narzędzia jak kultywatory kojarzą się przede wszystkim z rolnictwem i z pracami na większych obszarach, jednak modele dostępne w Decofire świetnie sprawdzą się także w przydomowym ogródku.

Najlepsze narzędzia do ogrodu

Amerykańska marka GreenWorks to znany i powszechnie ceniony producent narzędzi ogrodniczych najwyższej jakości. Dla właścicieli marki oraz jej pracowników podstawowym celem jest komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja klienta. Firma dba także o to, aby tworzyć urządzenia w zgodzie z naturą. Dlatego też kultywatory, jak i inne urządzenia marki GreenWorks charakteryzują się dużą wydajnością i poręcznością. Dzięki nim wszystkie prace będą wykonywane szybciej i sprawniej. Kultywatory GreenWorks są także urządzeniami w pełni ekologicznymi. Jedyne czego potrzebują do pracy do naładowana bateria. Nie musisz więc kupować i wprowadzać do nich drogich i szkodliwych paliw. Wiąże się to również z tym, że kultywatory nie wytwarzają żadnych szkodliwych spalin w trakcie swojej pracy.

Oprócz kultywatorów, które ułatwią i usprawnią pracę przy grządkach, warto także zainwestować w akumulatorowe taczki, także marki GreenWorks. Dzięki nim możesz szybko i wygodnie poruszać się po nierównym terenie. Taczki posiadają szereg usprawnień, które przyspieszą cały proces przenoszenia i rozładowywania. Funkcja wyrzucania zawartości to niewątpliwie znaczne ułatwienie, które umożliwi szybkie i sprawne opróżnianie taczek, bez brudzenia rąk. Sama jazda taczkami także jest niezwykle sprawna i prosta. Urządzenie posiada bowiem funkcję regulacji prędkości, przełącznik kierunku jazdy i czuły hamulec.

Dla wszystkich pragnących w odpowiedni sposób zadbać i spulchnić nie tylko grządki ale i trawnik przygotowaliśmy profesjonalny elektryczny wertykulator. Jest to urządzenie, które rozluźnia i napowietrza glebę, a także niszczy mchy i chwasty, zapewniając trawie odpowiedni dostęp do promieni słonecznych.

Odwiedź nasz sklep Decofire

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i do zakupów. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najodpowiedniejszych narzędzi ogrodowych, dzięki którym Twój ogród nabierze nowego blasku.