Pilarki na Wysięgnikach

Akumulatorowe pilarki na wysięgnikach marki GreenWorks, dostępne w sklepie Decofire to gwarancja łatwej i przyjemnej pracy. To sprzęt, który świetnie nadaje się do pracy przy wysokich drzewach, sięga nawet do 4 metrów wzwyż i umożliwia przycinanie gałęzi bez konieczności korzystania z drabiny. Każda pilarka wyposażona jest w różnego rodzaju innowacje i udogodnienia, które jeszcze bardziej ułatwią i uprzyjemnią pracę w ogrodzie.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Niezawodne pilarki do gałęzi 

Pielęgnacja ogrodu i czynności z nią związane są tak różnorodne, jak różne bywają ogrody. Dlatego też najważniejsze jest aby dobrać najodpowiedniejszy sprzęt dla siebie i swojego ogrodu. Jeżeli posiadamy kilkuarowy trawnik wokół domu wystarczy nam klasyczna kosiarka, podkaszarka i nożyce do żywopłotu. Jeżeli mamy do zagospodarowania większa przestrzeń, którą chcielibyśmy ozdobić lub zapełnić ławkami, stolikiem czy altaną przydadzą się elektronarzędzia i pilarka łańcuchowa. Także właściciele ogrodów usianych wysokimi drzewami, lub posiadacze sadów będą potrzebować specjalnych narzędzi. Zdecydowanie jednym z bardziej niezbędnych z nich jest pilarka na wysięgniku. Jest to urządzenie, które w znacznym stopniu ułatwi pracę przy wysokich drzewach.

Niezbędny pomocnik

Praca w ogrodzie, zwłaszcza ta przy wysokich drzewach, które trzeba pielęgnować i podcinać wymaga dużego wysiłku i pracy na wysokościach. Niezawsze jest to w pełni bezpieczne, trudno także sprawnie i szybko wykonywać pracę w ten sposób. Alternatywą dla takich działań może być użycie pilarki na wysięgniku, która znacznie ułatwi cały proces. Pilarki do gałęzi dostępne w sklepie Decofire to wysokiej jakości sprzęt pochodzący od amerykańskiego producenta, marki GreenWorks. Jest to znana firma, ciesząca się uznaniem na całym świecie. Najważniejsze są dla firmy satysfakcja i bezpieczeństwo klienta oraz jak największa wydajność produkowanych urządzeń. Dlatego też GreenWorks tworzy narzędzia ogrodowe, które są lekkie, poręczne i funkcjonalne.

Pilarki na wysięgnikach GreenWorks są proste w obsłudze i mają duży zasięg pracy, co umożliwia pracę bez konieczności używania drabiny czy podnośnika. Pozwalają na przycinanie gałęzi znajdujących się nawet 4 metry nad ziemią. Są one także wyposażone w poręczne uchwyty, dzięki czemu pewniej leżą w dłoni. Specjalny system automatycznego olejowania i łatwej regulacji łańcucha sprawia, że praca z pilarkami jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Komfort dla Ciebie i środowiska

Pilarki do gałęzi GreenWorks to nie tylko komfort dla użytkownika i ułatwienie i pracy w ogrodzie. To także sprzęt w pełni ekologiczny, bezpieczny dla środowiska. Są to powiem urządzenia akumulatorowe, które nie wydzielają żadnych szkodliwych spalin w trakcie swojej pracy. Jedyne czego potrzebują do działania to naładowana bateria, nie musimy napełniać ich sztucznym i szkodliwym paliwem - wystarczy tylko nacisnąć przycisk i można pracować. Są to także urządzenia zapewniające dużą ergonomię pracy - nie wytwarzają męczących dla dłoni wibracji, pracują wydajnie a zarazem cicho.

Odwiedź nas i zainwestuj w swój ogród

W naszym sklepie Decofire - internetowym i stacjonarnym - znajdziesz najlepsze pilarki na wysięgnikach, które zrewolucjonizują Twoją pracę w ogrodzie. Jeżeli chcesz w należyty sposóļ zadbać o swoje drzewa, ale także o własne zdrowie i komfort koniecznie zainwestuj w profesjonalną pilarkę - zapewniamy, że poczujesz różnicę.

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie lub odwiedź nasz sklep w Krakowie, przy ulicy Nad Serafą 56 - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszy sprzęt do Twojego ogrodu.