Roboty Ambrogio GREENLine

Automatyczne kosiarki Ambrogio z linii GREEN, zaprojektowane by zachwycać swoimi zaletami i innowacyjnymi technologiami. Umożliwią użytkownikowi pełną kontrolę i zapewnią pełną satysfakcję jego użytkowania. Wysoka jakość wykonania i zaawansowane funkcje pozwalają na dużą swobodę w ustaleniu gdzie i kiedy robot rozpocznie pracę, dzięki czemu Twój ogród zawsze będzie zadbany i idealnie skoszony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych robotów koszących w sklepie Decofire!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Ambrogio Robot GREENLine

Nawet jeśli posiadasz niewielkich rozmiarów ogród, musisz zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jedną z podstawowych prac ogrodowych, która zapewnia Ci jego estetyczny wygląd, jest regularne koszenie. Nowoczesna technologia opracowuje coraz to nowsze urządzenia, mające na celu ułatwić nam życie. Jednym z takich urządzeń jest rewolucyjna automatyczna kosiarka Ambrogio Robot.

Nieoceniony pomocnik

Kosiarki Ambrogio Robot GREENLine to nieoceniony pomocnik w Twoim ogrodzie! Dzięki nim już nie musisz ciągle myśleć o tym, że Twój trawnik wymaga koszenia, w zasadzie to możesz całkowicie o tym zapomnieć. Ambrogio Robot będzie o tym pamiętał za Ciebie, a Twój ogród będzie zawsze prezentował się doskonale. Roboty do koszenia Ambrogio Robot GREENLine to inteligentny i intuicyjny sprzęt, który samodzielnie, bez Twojej pomocy, skosi Twój trawnik. Jedyne co musisz zrobić to odpowiednio go zaprogramować a Ambrogio będzie systematycznie wykonywał swoją pracę, pozostawiając Twój ogród zawsze idealnie wypielęgnowany.

GREENLine to seria zróżnicowanych urządzeń, każde o nieco innej charakterystyce, co umożliwia dokładne dopasowanie konkretnego modelu do własnych potrzeb. Przykładowo, model L60 został zaprojektowany dla ogrodów o niedużej powierzchni, z pochyłością. Wyposażony został silniki szczotkowe i z nóż z czterema ostrzami o zmiennej prędkości koszenia. Jeśli z kolei posiadamy nieco bardziej skomplikowany ogród, gdzie robot będzie musiał pokonać wiele przeszkód lub będzie musiał przeciskać się między nimi, postawmy na L30 Deluxe. Posiada tylko jedno obrotowe koło i trójkątny kształt, dzięki czemu lepiej dopasuje się do tego typu powierzchni.

W ofercie marki nie zabraknie również czegoś, dla posiadaczy większych trawników. Ambrogio  L210 skosi trawnik do 2.800 mkw i pokona wzniesienia do 45%. Robot charakteryzuje się dużą mocą i może kosić aż 3,5 godziny bez przerwy! Warto wspomnieć także o trybie Eko, w który wyposażona jest większość modeli robotów do koszenia Ambrogio GREENLine. Sprawia on, że kosiarka rozpoznaje obszar, który był już wcześniej koszony, a to pozwala zaoszczędzić energię oraz sprawia, że koszenie odbywa się szybciej.

Zadbaj z nami o swój ogród!

W ofercie sklepu Decofire posiadamy Roboty koszące Ambrogio z serii GREENLine, PROLine, TECHLine i NEXTLine oraz dostępne do nich akcesoria. Prezentowany przez nas sprzęt to gwarancja wysokiej klasy, opatentowanej technologii przeznaczonej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, gwarancja najlepszych cen na rynku i najwyższej jakości obsługi!