Roboty Ambrogio TECHLine

Automatyczne kosiarki Ambrogio z linii TECH, stworzone by sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom. Roboty z serii TECHLine to wysokiej klasy, zaawansowane technologicznie maszyny koszące o stylowym wzrornictwie w kolorze czarnym. Wyposażone w innowacyjne technologie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W asortymencie znajdziesz roboty, które zaoferują funkcje pozwalające na dużą swobodę w ustaleniu gdzie i kiedy robot rozpocznie pracę, dzięki czemu Twój ogród zawsze będzie zadbany i idealnie skoszony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych robotów koszących w sklepie Decofire!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Ambrogio Robot TECHLine

Nawet jeśli posiadasz niewielkich rozmiarów ogród, musisz zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jedną z podstawowych prac ogrodowych, która zapewnia Ci jego estetyczny wygląd, jest regularne koszenie. Nowoczesna technologia opracowuje coraz to nowsze urządzenia, mające na celu ułatwić nam życie. Jednym z takich urządzeń jest rewolucyjna automatyczna kosiarka Ambrogio Robot.

Nieoceniony pomocnik

Kosiarki Ambrogio Robot TECHLine to nieoceniony pomocnik w Twoim ogrodzie! Dzięki nim już nie musisz ciągle myśleć o tym, że Twój trawnik wymaga koszenia, w zasadzie to możesz całkowicie o tym zapomnieć. Ambrogio Robot będzie o tym pamiętał za Ciebie, a Twój ogród będzie zawsze prezentował się doskonale. Roboty do koszenia Ambrogio Robot GREENLine to inteligentny i intuicyjny sprzęt, który samodzielnie, bez Twojej pomocy, skosi Twój trawnik. Jedyne co musisz zrobić to odpowiednio go zaprogramować a Ambrogio będzie systematycznie wykonywał swoją pracę, pozostawiając Twój ogród zawsze idealnie wypielęgnowany.

TECHLine to unikalna seria w kolorze czarnym, w której znajdziemy zróżnicowane urządzenia, każde o nieco innej charakterystyce, co umożliwia dokładne dopasowanie konkretnego modelu do własnych potrzeb. Przykładowo, model D6 został zaprojektowany dla ogrodów o niedużej powierzchni, z pochyłością. Wyposażony został silniki szczotkowe i z nóż z czterema ostrzami o zmiennej prędkości koszenia. Jeśli z kolei posiadamy nieco bardziej skomplikowany ogród, gdzie robot będzie musiał pokonać wiele przeszkód lub będzie musiał przeciskać się między nimi, postawmy na L3. Posiada tylko jedno obrotowe koło i trójkątny kształt, dzięki czemu lepiej dopasuje się do tego typu powierzchni.

W ofercie marki nie zabraknie również czegoś, dla posiadaczy większych trawników. Ambrogio L20 skosi trawnik do 2.800 mkw i pokona wzniesienia do 45%. Robot charakteryzuje się dużą mocą i może kosić aż 3,5 godziny bez przerwy! Warto wspomnieć także o trybie Eko, w który wyposażona jest większość modeli robotów do koszenia Ambrogio TECHLine. Sprawia on, że kosiarka rozpoznaje obszar, który był już wcześniej koszony, a to pozwala zaoszczędzić energię oraz sprawia, że koszenie odbywa się szybciej.

Zadbaj z nami o swój ogród!

W ofercie sklepu Decofire posiadamy Roboty koszące Ambrogio z serii GREENLine, PROLine, TECHLine i NEXTLine oraz dostępne do nich akcesoria. Tym, którzy wolą nieco bardziej tradycyjne rozwiązania, oferujemy kosiarki akumulatorowe marki GreenWorks Tools. Prezentowany przez nas sprzęt to gwarancja wysokiej klasy, opatentowanej technologii przeznaczonej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, gwarancja najlepszych cen na rynku i najwyższej jakości obsługi!