OGRZEWACZ GAZOWY ENDERS Super Cena 499zł

Promienniki gazowe Vulkan

Vulkan to firma produkująca wyroby ze stali nierdzewnej dla branży kominowej, wentylacyjnej i budowlanej od niemal 20 lat. Posiada wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001 i każdy produkt jest nadzorowany przez System Zakładowej Kontroli Jakości. W oparciu o to wieloletnie doświadczenie stworzyła system promienników gazowych Vulkan, który ma zastosowanie w restauracjach i ogrodach. Promienniki skutecznie ogrzewają, a przy tym bardzo ładnie prezentują się wizualnie. 

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. Odbłyśnik spersonalizowany Vulkan
  184,00 zł
  Odbłyśnik spersonalizowany Vulkan
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Pokrowiec na promiennik Vulkan Helena
  80,00 zł
  Pokrowiec na promiennik Vulkan Helena
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Pokrowiec na promiennik Vulkan Standard
  110,00 zł
  Pokrowiec na promiennik Vulkan Standard
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. Promiennik gazowy Vulkan Hekla
  1 969,00 zł
  Promiennik gazowy Vulkan Hekla
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Promiennik gazowy Vulkan Etna
  1 969,00 zł
  Promiennik gazowy Vulkan Etna
  Ocena:
  100%
  (1)
 6. Promiennik gazowy Vulkan Helena
  1 670,00 zł
  Promiennik gazowy Vulkan Helena
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Promiennik gazowy Vulkan Standard
  1 670,00 zł
  Promiennik gazowy Vulkan Standard
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Promienniki gazowe

Promiennik gazowy to stosunkowo nowoczesne urządzenie, cieszące się coraz większą popularnością ze względu na masę zalet, które posiada. Stalowa czasza odbija i równomiernie kieruje ciepło na daną powierzchnię. Moc grzewcza promiennika możemy łatwo regulować, w zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Urządzenie jest mobilne, a jego użytkowanie całkowicie bezpieczne. Promiennik działa po podpięciu butli gazowej.

Bezpieczeństwo

Oprócz tego, że promienniki gazowe doskonale ogrzewają, dzięki czemu można przy nich spędzać czas w ogródkach nawet zimą, są w pełni bezpieczne. Nie grożą poparzeniem otwartym ogniem, gdyż płomień znajduje się za specjalna kratą. Również nie trzeba się bać o to, że się przewrócą, gdyż cechuje je stabilna podstawa. W przypadku niektórych promienników można je nawet przymocować do podłoża za pomocą kołka rozporowego.

Duży wybór

Kupując promiennik Vulkan możesz w pełni dopasować go do swoich potrzeb. Oferujemy ogrzewacze o różnej wysokości, szerokości i kształcie. I tak promiennik Vulkan Standard z możliwością przymocowania do podłoża cechuje się wysoką sprawnością grzewczą palnika i niskimi kosztami eksploatacji. Przy tym jego zaletą jest fakt iż spaliny są wyprowadzane ponad górny daszek. Jest to promiennik w okrągłym kształcie, wąski i zarazem wysoki. Dosyć podobny promiennik Etna posiada szerszy daszek z funkcją dopalania spalin i czujnikiem przechyłu z automatycznym wyłącznikiem. Helena o trapezowych kształtach wyposażona jest w eko-palnik, gwarantujący niskie zużycie gazu. To najmniejszy tarasowy promiennik Vulkan i doskonale nadaje się do małych przestrzeni. Z kolei Hekla posiada funkcję parasola grzewczego. Dzięki dużemu daszkowi, który posiada, ogrzewa na szeroką skalę. Uzyskuje bardzo wysoką efektywność cieplną, przy stosunkowo niewielkim zużyciu gazu.

Wspaniały efekt wizualny

Promienniki gazowe cieszą się tak dużą popularnością nie tylko ze względu na właściwości grzewcze, ale i stylowy, oryginalny i ekskluzywny wygląd. Mogą pełnić rolę ozdoby ogrodowej. Doskonale spisują się w ogródkach restauracyjnych czy hotelowych, a także na tarasach czy większych balkonach. Spokojnie można je umieszczać pod parasolami o wysokości 2,5 m. Poszczególne modele promienników Vulkan różnią się między sobą wielkością i kształtem, dzięki czemu możesz wybrać właśnie ten, który najbardziej pasuje do stylu twojego ogrodu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat promienników Vulkan, skontaktuj się z ekspertami z Decofire!