Robot koszący akumulatorowy TECH S25i Ambrogio Robot

Ocena:
100%
(1)
Numer seryjny
TH250L0W8Z
W magazynie
15 099,00 zł
Koszty dostawy od 0 zł Wysyłka: 24h!
CA Raty
Oblicz ratę 0%
od 10 x 1 509,90 zł

Robot koszący Ambrogio TECH S25i

TECH S25i firmy Zucchetti Centro Sistemi to nowoczesny robot koszący, który poradzi sobie niemal z każdym wyzwaniem. Jest bardzo wydajny, cichy i łatwy w obsłudze, także spodoba się tym, dla których głównym powodem do zakupu takiej a nie innej kosiarki jest wygoda. Dzięki zastosowaniu dwóch baterii 7,5 Ah umożliwia nieprzerwane koszenie do 7 godzin. Posiada możliwość zaprogramowania kilku stref koszenia o każdej porze dnia i nocy. Skutecznie skosi trawnik o powierzchni 5000 mkw. Teren w którym robot ma pracować wyznaczamy, używając kabla obwodowego, w którym robot się porusza, a gdy napotka opór, samoczynnie zmieni swój kurs według ustalonych wytycznych.

TECH S25i posiada moduł komunikacji „ZCS Connect”, uzupełniony o GSM i Bluetooth, dzięki czemu można nim sterować z pozycji smartfonu lub tabletu. Dzięki wbudowanemu czujnikowy wykrywającemu podłoże, robot nie opuści trawnika na którym się znajduję. Kosiarka automatyczna Ambrogio TECH S25i posiada ostrze z systemem ruchu spiralnego, który aktywuje się gdy trawa jest wyższa i gęstsza, w celu lepszego wykończenia koszonego trawnika. Jest w stanie bezproblemowo działać na trawniku z terenem o nachyleniach do 45%. Tak profesjonalny, a zarazem nowoczesny i wygodny sprzęt do koszenia to marzenie każdego właściciela ogrodu czy działki.

Cechy robota TECH S25i

 • Funkcja mulczowania robota rozdrabnia skoszoną trawę i równomiernie rozrzuca po trawniku tworząc "naturalny nawóz", zwiększający odporność na choroby, suszę lub owady i sprawia, że trawnik jest zdrowszy, odżywiony i ekologiczny.
 • Robota Ambrogio zasilają akumulatory litowo-jonowe, które pracują nawet do 3 razy dłużej niż tradycyjne baterie Ni-Cd i Ni-Mh, ponadto są od nich mniejsze i lżejsze. Dostarczają one energię potrzebną do pracy i są ekologicznym rozwiązaniem, które nie zanieczyszcza środowiska.
 • Ochronę robota przed zmianami konfiguracji zapewnia 4-cyfrowy kod PIN. Rozpoczęcie pracy lub programowanie Ambrogio możliwe jest tylko po wcześniejszym wprowadzeniu kodu PIN.
 • Silnik napędzający ostrza zwiększa obroty przy wysokiej trawie i zmniejsza przy niższej, przez co wydłuża się żywotność silnika oraz baterii.
 • Ambrogio jest w pełni elektryczny, co oznacza ZEROWĄ emisję szkodliwych substancji! Ambrogio przycina kilka milimetrów trawy każdego dnia i pozostawia ją na ziemi jako naturalny nawóz dla trawnika.
 • Systemy optymalizujące nawigację robota, które kontrolują stopień nachylenia, kierunek poruszania się oraz modulację prędkości obrotowej silnika.
 • Ambrogio wyposażono w czujniki, które w razie deszczu, sygnalizują robotowi powrót do stacji ładującej na czas opadów. Jednakże czujnik może zostać wyłączony, aby umożliwić Ambrogio pracę również podczas deszczu.
 • Robot samodzielnie znajduje drogę do stacji ładującej gdy potrzebuje więcej energii niż aktualnie posiada, wybierając najkrótszą, możliwą trasę, poruszając się wzdłuż przewodu ograniczającego.
 • Wyposażony w czujnik bezpieczeństwa zatrzymujący nóż w momencie podniesienia robota. Posiada również wyłącznik awaryjny na górze obudowy, całkowicie zatrzymujący pracę robota.
 • Dzięki systemowi wykrywania przeszkód, każdy opór na obudowie robota odbierany jest przez czujniki, które informują jednostkę sterowania o konieczności cofnięcia się i zawrócenia lub ominięcia przeszkody.
 • Wbudowany ekran dotykowy oraz czytelne ikony czynią obsługę robota prostą i intuicyjną.

Możliwość konfiguracji robota i zmiany jego wyposażenia:

 • Zmiana obudowy robota na kolor czarny
 • Nóż 8 ramienny, szerokość 35 cm
 • Nóż 4 ramienny, szerokość 35 cm
 • Metalowe kolce na koła
 • Koła tylne z kolcami plastikowymi
 • Koła tylne z elastycznym gumowym bieżnikiem
 • Zabudowa stacji ładującej, kolor czarny, tworzywo dibond

Oferujemy montaż, konfigurację oraz pomoc techniczną wszystkich oferowanych robotów koszących Ambrogio. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zalety robota koszącego Ambrogio TECH S25i

Nowoczesny robot koszący Ambrogio S25i z serii TECHLine firmy Zucchetti zapewnia wysoką wydajność pracy i może pracować bez przerwy przez bardzo długi czas. Model S25i bezproblemowo skosi trawnik o powierzchni do 5000 mkw. Wyposażony został w nowoczesne systemy koszenia oraz najbardziej zaawansowaną technologię nawigacyjną. Innowacyjny ekran dotykowy, oraz czytelne ikony sprawiają, że obsługa robota jest prosta i intuicyjna.

 • Samopoziomowanie się robota dzięki niezależnie poruszających się kół pozwala to robotowi na wydajne koszenie nieregularnych i nierównych terenów.
 • System koszenia ”Inteligentne Obszary” pozwala podzielić obszar, który należy skosić na mniejsze części, i podążać zgodnie z wytycznymi. Po naładowaniu, robot rozpoznaje obszar, który został już skoszony i przechodzi do następnego, rozpoczynając w miejscu, w którym ostatnio przerwał.
 • Możliwość zaplanowania do 8 odrębnych obszarów koszenia. Robot dojedzie tam sam, poprzez wąskie przejścia, chodniki czy podjazdy, a także samodzielnie zaprogramuje swoją pracę dostosowując ją do specyfiki obszaru.
 • Bezszczotkowe silniki napędzające koła i ostrze mają nie tylko dłuższą żywotność i wymagają mniej konserwacji niż zwykłe silniki, oferują także niższy poziom hałasu i są bardziej energooszczędne.
 • Aplikacja Amborgio Remote daje możliwość kontrolowania i zarządzania robotem Ambrogio L250 Elite zawsze i wszędzie, aplikacja dostępną jest dla urządzeń iOS i Android.
 • W przypadku, gdy trawa jest wyższa i/lub gęstsza, robot automatycznie aktywuje ruch spiralny dla idealnego wykończenia koszenia.
 • Posiada odbiornik Bluetooth dla aktualizacji oprogramowania przy pomocy Smartfona lub Tabletu, a także do łączenia z aplikacją “Ambrogio Remote” kompatybilną z iOS i Android.
 • Moduł składający się z trzech czujników 3D (magnetometr, żyroskop i akcelerometr) które umożliwiają robotowi precyzyjne kontrolowanie kierunku jazdy.
Więcej informacji
Producent Zucchetti Ambrogio
Model TECH S25i
Gwarancja na produkt 2 lata (z możliwością przedłużenia do 4)
Silnik Bezszczotkowy
Zasilanie 2x Akumulator litowo-jonowy 25 V / 7,5 Ah
Sposób ładowania Kontaktowy
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 7:00 godz.
Maks. sugerowana powierzchnia 5000 m²
Maksymalne nachylenie zboczy 45%
Rodzaj ostrza Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość cięcia 29 cm
Wysokość koszenia 25-70 mm
System koszenia Algorytm inteligentnego koszenia
Koszenie - "Inteligentne Obszary"
Koszenie Spiralne
Liczba obsługiwanych trawników 8
Nawigacja ZCS Connect (GPS, GSM)
Enkoder / Inklinometr / Żyroskop
Kompas
Czujniki trawy ZGS Tak
Czujnik deszczu Tak
Czujnik podniesienia Tak
Tryb Eko Tak
Przycisk awaryjny STOP Tak
Kod PIN Tak
Wymiary Długość: 580 mm
Szerokość: 500 mm
Wysokość: 290 mm
Waga produktu 16,2 kg (z bateriami)
Głośność 66 dB(A)
Certyfikaty IP44
Dodatkowe funkcje Dotykowy wyświetlacz
Odbiornik Bluetooth i GSM

OPCJONALNIE: Konsola z ekranem dotykowym Bluetooth
Wyposażenie 2x Akumulator 25V 7,5 Ah
20 Szpilek mocujących
Stacja ładująca

OPCJONALNIE: Pokrywa stacji ładującej
Numer seryjny TH250L0W8Z
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Robot koszący akumulatorowy TECH S25i Ambrogio Robot
Twoja ocena
Rodzaje płatności i dostawy

Rodzaje płatności i dostawy

Płatne przelewem (płatność z góry)

Zamówienia na kwotę do 499,00 zł - 15,90 zł.
Zamówienia na kwotę powyżej 499,00 zł - DARMOWA DOSTAWA

Płatnne za pobraniem (płatność przy odbiorze)

Zamówienia na kwotę do 1500,00 zł - 25,00 zł.
Zamówienia na kwotę powyżej 1500,00 zł - DARMOWA DOSTAWA

Kurier FedEx

Przesyłka kurierska

Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy FedEx i DPD . Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem. Firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek w Soboty , Niedzielę i Święta Przed przyjazdem kurier w większości przypadków zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy na konkretnie ustalony termin , jeżeli są to okolice Krakowa dostarczamy również osobiście na życzenie Klienta.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!