Robot koszący akumulatorowy L30 ELITE Ambrogio Robot

Ocena:
0%
(0)
Numer seryjny
AM030L0K8Z
W magazynie
7 499,00 zł
Koszty dostawy od 0 zł Wysyłka: 24h!
CA Raty
Oblicz ratę 0%
od 10 x 749,90 zł

Robot koszący Ambrogio L30 ELITE

Dla robota Zucchetti Ambrogio L30 ELITE koszenie trawnika o obszarze 1.100 mkw. z pochyłościami terenu do 45% nie jest wyzwaniem. Trójkątny kształt kosiarki automatycznej Ambrogio sprawia, że jest w stanie bezproblemowo poruszać się w skomplikowanym ogrodzie o zróżnicowanym wykończeniu granic trawnika, takim jak ogrodzenie, żywopłot czy też staw, ponadto może kosić do 4 oddzielnych obszarów ogrodu. Napędzające robota L30 ELITE, potężne akumulatory litowo-jonowe pozwalają mu pracować bez przerwy przez wiele godzin, dzięki czemu robot kosi trawnik w wyznaczonym obszarze w znacznie krótszym czasie, pozostawiając zawsze zadbany, pięknie prezentujący się ogród. Robot koszący jest łatwy do zaprogramowania dzięki wygodnej w obsłudze klawiaturze.

Cechy kosiarki automatycznej Ambrogio L30 ELITE

 • Robot posiada funkcję mulczowania, czyli rozdrabniania skoszonej trawy mające na celu odżywianie trawnika w sposób naturalny, przez co trawnik jest zdrowszy, odżywiony i ekologiczny.
 • Wyposażony w akumulatory litowo-jonowe, które statystycznie pracują do 3 razy dłużej niż tradycyjne baterie Ni-Cd i Ni-Mh, a także są od nich mniejsze i lżejsze. Dostarczają one energię potrzebną do poruszania się i koszenia, ponadto są ekologicznym rozwiązaniem, które nie zanieczyszcza środowiska.
 • Aby chronić robota przed osobami trzecimi, Ambrogio wyposażony jest w 4-cyfrowy kod PIN. Taki system ochrony pozwala na rozpoczęcie pracy lub programowanie Ambrogio tylko po wcześniejszym wprowadzeniu kodu PIN.
 • Silnik napędzający ostrza zwiększa obroty przy wysokiej trawie i zmniejsza przy niższej, przez co wydłuża się żywotność silnika oraz baterii.
 • Ambrogio jest w pełni elektryczny, co oznacza ZEROWĄ emisję szkodliwych substancji! Ambrogio przycina kilka milimetrów trawy każdego dnia i pozostawia ją na ziemi jako naturalny nawóz dla trawnika.
 • Systemy optymalizujące nawigację robota, które kontrolują stopień nachylenia, kierunek poruszania się oraz modulację prędkości obrotowej silnika.
 • Ambrogio ma czujniki, które w razie deszczu, sygnalizują robotowi powrót do stacji ładującej na czas opadów. Jednakże czujnik może zostać wyłączony, aby umożliwić Ambrogio pracę również podczas deszczu
 • Kiedy Ambrogio potrzebuje więcej energii, niż to, co ma aktualnie dostępne, samodzielnie znajduje drogę do stacji ładującej, wybierając najkrótszą, możliwą trasę, poruszając się wzdłuż przewodu ograniczającego.
 • Wyposażony w czujnik bezpieczeństwa zatrzymujący nóż w momencie podniesienia robota.
 • Dzięki systemowi wykrywania przeszkód, każdy opór na obudowie robota odbierany jest przez czujniki, które informują jednostkę sterowania o konieczności cofnięcia się i zawrócenia lub ominięcia przeszkody.
 • Robot w kształcie trójkąta pozwala na zwinne poruszanie się po ogrodzie.

Jako autoryzowany dystrybutor kosiarek Ambrogio Robot, oferujemy montaż, konfigurację oraz pomoc techniczną wszystkich oferowanych robotów koszących Ambrogio. W razie pytań skontaktuj się z nami! 

Zalety robota koszącego Ambrogio L30 ELITE

Ambrogio Robot L30 ELITE z serii PROLine to najwyższej klasy, w pełni automatyczny robot do koszenia trawnika. Zasilany akumulatorowo, z wieloma innowacyjnymi funkcjami, jest idealnym narzędziem dla osób ceniących sobie dokładność i wygodę.

Czujnik opatentowany przez Zucchetti (ZGS) odróżnia trawę od innego podłoża.

W trybie Eko robot rozpoznaje trawę, która została już skoszona i zmniejsza całkowity czas pracy, z korzyścią dla siebie i trawnika.

Możliwość zaprogramowania 4 odrębnych obszarów koszenia. Robot dojedzie tam sam, poprzez wąskie przejścia, chodniki czy podjazdy i samodzielnie zaprogramuje swoją pracę dostosowując ją do specyfiki danego obszaru.

Silniki bezszczotkowe napędzające koła i ostrze mają nie tylko dłuższą żywotność i wymagają mniej konserwacji niż zwykłe silniki, są również bardziej energooszczędne i zapewniają niższy poziom hałasu.

Koszenie do 2:30 godzin bez przerwy.

Jeśli w danym obszarze trawa jest wyższa i/lub gęstsza, robot automatycznie aktywuje ruch spiralny dla idealnego wykończenia koszenia.

Posiada odbiornik Bluetooth dla aktualizacji oprogramowania przy pomocy Smartfona lub Tabletu, oraz łączenia się z aplikacją “Ambrogio Remote” kompatybilną z iOS i Android.

Algorytm inteligentnego koszenia zapewnia dokładne koszenie powierzchni w krótszym czasie.

Więcej informacji
Producent Zucchetti Ambrogio
Model L30 ELITE
Gwarancja na produkt 2 lata (z możliwością przedłużenia do 4)
Silnik Bezszczotkowy
Zasilanie 2x Akumulator litowo-jonowy 25 V / 2.5 Ah
Sposób ładowania Kontaktowy
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 2:30 godz.
Maks. sugerowana powierzchnia 1100 m²
Maksymalne nachylenie zboczy 45%
Rodzaj ostrza Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość cięcia 25 cm
Wysokość koszenia 25-60 mm
System koszenia Algorytm inteligentnego koszenia
Koszenie Spiralne
Liczba obsługiwanych trawników 4
Nawigacja Enkoder / Inklinometr / Żyroskop
Czujniki trawy ZGS Tak
Czujnik deszczu Tak
Czujnik podniesienia Tak
Tryb Eko Tak
Przycisk awaryjny STOP Tak
Kod PIN Tak
Wymiary Dł / Sz / W: 540 x 450 x 252 mm
Waga produktu 9,8 kg (z bateriami)
Głośność 64 dB(A)
Certyfikaty Poziom szczelności IP44
Dodatkowe funkcje Display
Odbiornik Bluetooth

OPCJONALNIE:
Konsola z ekranem dotykowym Bluetooth
Wyposażenie 2x Akumulator 25V 2,5Ah
20 Szpilek mocujących
Stacja ładująca

OPCJONALNIE: Pokrywa stacji ładującej
Numer seryjny AM030L0K8Z
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Robot koszący akumulatorowy L30 ELITE Ambrogio Robot
Twoja ocena
Rodzaje płatności i dostawy

Rodzaje płatności i dostawy

Płatne przelewem (płatność z góry)

Zamówienia na kwotę do 499,00 zł - 15,90 zł.
Zamówienia na kwotę powyżej 499,00 zł - DARMOWA DOSTAWA

Płatnne za pobraniem (płatność przy odbiorze)

Zamówienia na kwotę do 1500,00 zł - 25,00 zł.
Zamówienia na kwotę powyżej 1500,00 zł - DARMOWA DOSTAWA

Kurier FedEx

Przesyłka kurierska

Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy FedEx i DPD . Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem. Firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek w Soboty , Niedzielę i Święta Przed przyjazdem kurier w większości przypadków zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy na konkretnie ustalony termin , jeżeli są to okolice Krakowa dostarczamy również osobiście na życzenie Klienta.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!