Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Roboty koszące / Kosiarki automatyczne

W ofercie sklepu Decofire znajdziesz kosiarki Ambrogio Robot - zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Zucchetti Centro Sistemi, specjalizującą się w produkcji robotów. Innowacyjne i inteligentne roboty koszące, które bez przeszkód poradzą sobie w każdym ogrodzie i są przy tym bardzo bezpieczne. Do ich produkcji zastosowano najlepszej jakości materiały, dlatego cechują się dużą trwałością i wydajnością, a ponadto są bardzo ekologiczne. Wykonanie w włoskim stylu dodatkowo podkreśla ich precyzję wykonania.

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Automatyczne kosiarki ogrodowe

Jedną z podstawowych czynności, które zapewnią estetyczny wygląd ogrodu jest jego systematyczne i prawidłowe koszenie. Nawet posiadając niewielki ogród, nie należy bagatelizować jego pielęgnacji. Dlatego też niezbędnym sprzętem ogrodowym jest kosiarka do trawy. W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalne i tanie automatyczne kosiarki do ogrodu zasilane na akumulator, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Idealnie skoszony trawnik bez żadnego nakładu pracy? Teraz to możliwe! Ambrogio Robot to w pełni zautomatyzowana kosiarka, która samodzielnie skosi każdy trawnik, niezależnie od tego jak bardzo jest złożony i jak duża jest jego powierzchnia. Ambrogio to innowacyjne urządzenie o dużej wydajności i ekologicznym charakterze, zaprojektowane przez Centro Sistemi, firmę specjalizującą się w produkcji robotów.

Czym jest robot koszący Ambrogio?

Idealnie skoszony trawnik to wizytówka każdego ogrodu. Jednak, aby prezentował się on nienagannie wymaga częstego koszenia. Jest to zajęcie pracochłonne, a przy innych obowiązkach ogrodowych, może być dość uciążliwe. Co jeśli jednak koszenie trawnika może się odbywać bez jakiegokolwiek nakładu pracy z naszej strony a trawnik zawsze będzie wyglądał idealnie? Czyż nie jest to marzenie każdego posiadacza ogrodu? Dzięki robotom koszącym Ambrogio, to marzenie jest możliwe do spełnienia!
Ambrogio Robot to kosiarki automatyczne wyposażone w bezszczotkowy silnik oraz wydajny akumulator litowo - jonowy. Stalowe ostrza doskonale poradzą sobie z każdym rodzajem trawy. Również tej mokrej. Inteligentne roboty koszące Ambrogio posiadają możliwość programowania, dzięki czemu urządzenie możemy dostosować do naszych potrzeb. Automatyczna kosiarka poradzi sobie z każdym rodzajem trawnika, nawet jeśli jest to powierzchnia nierówna o nachyleniu aż do 55%! Robot koszący został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada certyfikat CE, dzięki któremu spełnia wszystkie wymagania pod kątem jego bezpieczeństwa. Wyposażony w osłonę noża uniemożliwia przypadkowy kontakt z ostrzem, wyposażony w czujniki, które zatrzymują ostrza, kiedy robot jest podnoszony, wyposażony w przycisk “Stop”, który umożliwia wyłączenie robota w dowolnej chwili.

Jak to działa?

W ofercie marki Ambrogio znajdziemy roboty koszące linii ProLIne i GreenLine. Bogata oferta pozwala wybrać najbardziej optymalne dla nas urządzenie w zależności o wielkości naszego trawnika i od jego ukształtowania. Roboty do koszenia trawy wyposażone są w czujniki, dzięki którym w sposób inteligentny omijają one przeszkody i koszą trawę wokół nich. Inteligentny system pozwala również na samodzielną ocenę poziomu baterii i samodzielne naładowanie urządzenia w stacji ładującej! Co więcej, czujniki robot - kosiarki same wysyłają sygnał podczas opadów deszczu i nakazują wrócić urządzeniu do stacji ładującej do czasu, aż pogoda się nie poprawi. Ale czy to oznacza, że Ambrogio nie może pracować w czasie deszczu? Otóż nie! Czujnik może zostać przez nas w każdej chwili wyłączony.
Urządzenia oferują wiele opcji programowania. Pozwalają przede wszystkim zaprogramować kiedy urządzenie ma się uruchamiać i jak długo ma pracować. Robotem możemy zarządzać i sterować, dzięki specjalnej aplikacji mobilnej.

Roboty do koszenia trawy Ambrogio wyposażone są w silniki akumulatorowe co czyni je produktami ekologicznymi! Nie zanieczyszczają środowiska i pracują niezwykle cicho. Dzięki zastosowaniu efektu mulczowania, bardzo rozdrobniona trawa opada na murawę sprawiając, że jest ona bardziej zielona i bujna, co oznacza mniejsze zużycie nawozów i wody.
Oferta marki to różne modele, która można dostosować do poszczególnych rodzajów trawnika. Przykładowo model GreenLinie L30 Deluxe o trójkątnym kształcie i obrotowym przednim kole, doskonale sprawdzi się w skomplikowanych ogrodach z wąskimi przejazdami. Model L85 Evolution to model, który można obsługiwać aż trzy odrębne obszary z trudnymi wzniesieniami, z kolei model L400 pozwala na szybkie koszenie tak dużych obszarów jak pole golfowe czy boisko do piłki nożnej!

Decofire - Wszystko dla Twojego ogrodu

W ofercie sklepu Decofire znajdziesz najlepszy sprzęt dla Twojego ogrodu, który pomoże Ci w sposób łatwy, szybki i komfortowy zadbać o jego idealny wygląd. Oferujemy wysokiej klasy kosiarki marki GreenWork Tools, roboty koszące Ambrogio, parasole grzewcze, promienniki ciepła i paleniska ogrodowe! Oferujemy korzystne ceny i profesjonalną obsługę.

zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×