Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Akcesoria Ambrogio Robot - roboty koszące do ogrodu

Opatentowane przez firmę Zucchetti Centro Sistemi, akcesoria do robotów koszących Ambrogio. Znajdziesz tu wymienne ostrza, zadaszenia do stacji ładowania lub wymienne koła z kolcami dla lepszej przyczepności. Ponadto do zakupienia dostępne są takie dodatki jak odbiornik Bluetooth lub moduł powiadomień SMS.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Automatyczne kosiarki ogrodowe

Jedną z podstawowych czynności, które zapewnią estetyczny wygląd ogrodu jest jego systematyczne i prawidłowe koszenie. Nawet posiadając niewielki ogród, nie należy bagatelizować jego pielęgnacji. Dlatego też niezbędnym sprzętem ogrodowym jest kosiarka do trawy. W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalne i tanie automatyczne kosiarki do ogrodu zasilane na akumulator, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Akcesoria Ambrogio Robot

W swojej ofercie posiadamy roboty koszące Ambrogio Robot oraz opatentowane przez firmę Zucchetti Centro Sistemi, akcesoria. Znajdziesz tu wymienne ostrza, zadaszenia do stacji ładowania lub wymienne koła z kolcami dla lepszej przyczepności. Ponadto do zakupienia dostępne są takie dodatki jak odbiornik Bluetooth lub moduł powiadomień SMS.

Wysokiej jakości akcesoria

Akumulatorowe kosiarki Ambrogio Robot to inteligentne urządzenie, który zadba o regularne i dokładnie koszenie Twojego trawnika. W swojej ofercie, poza tymi rewolucyjnymi urządzeniami, posiadamy dostępne do nich akcesoria. Znajdziesz tutaj kilka rodzajów wymiennych ostrzy i kół, w tym super bezpieczne ostrze wykrywające i koszące jedynie trawę, o średnicy 25 cm a także wymienne koła do poszczególnych modeli kosiarek. Ponadto możesz zakupić przewód ograniczający, którym dokładnie wyznaczysz i oddzielisz obszar jaki ma zostać skoszony przez robota Ambrogio. Kosiarki Ambrogio zasilane są wydajnymi akumulatorami litowo - jonowymi, są one znacznie mniej awaryjne od tradycyjnych silników, oraz pozwalają na skumulowanie dwa razy więcej energii. Warto również wiedzieć, że akumulatory litowo - jonowe to obecnie najlżejsze urządzenie zasilające dostępne na rynku i są często wykorzystywane w różnego typu sprzęcie elektronicznym, aby poprawić jego jakość i funkcje użytkowe.
Roboty koszące Ambrogio mogą być sterowane i zarządzane za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Pozwala ona przede wszystkim na zdalne rozpoczynanie i zatrzymywanie pracy robota, uzyskanie informacji o jego pracy i występujących anomaliach, odpowiednie programowanie czasu pracy i zmianę innych ustawień, podaję lokalizację robota w przypadku jego kradzieży!


zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×