Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Ambrogio Robot NEXTLine - roboty koszące do ogrodu

Rewolucyjne automatyczne kosiarki Ambrogio z linii NEXT.

Nowa platforma technologiczna, futurystyczny wygląd i przegubowa konstrukcja modelu Ambrogio 4.0 pozwalająca na dużą swobodę w konfiguracji. Każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie, wybierając jeden z sześciu modeli.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych robotów koszących w sklepie Decofire!

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Ambrogio Robot NEXTLine

Nawet jeśli posiadasz niewielkich rozmiarów ogród, musisz zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jedną z podstawowych prac ogrodowych, która zapewnia Ci jego estetyczny wygląd, jest regularne koszenie. Nowoczesna technologia opracowuje coraz to nowsze urządzenia, mające na celu ułatwić nam życie. Jednym z takich urządzeń jest rewolucyjna automatyczna kosiarka Ambrogio Robot.

Zadbaj z nami o swój ogród!

W ofercie sklepu Decofire posiadamy Roboty koszące Ambrogio z serii GREENLine, NEXTLine jak i PROLine oraz dostępne do nich akcesoria. Tym, którzy wolą nieco bardziej tradycyjne rozwiązania, oferujemy kosiarki akumulatorowe marki GreenWorks Tools. Prezentowany przez nas sprzęt to gwarancja wysokiej klasy, opatentowanej technologii przeznaczonej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, gwarancja najlepszych cen na rynku i najwyższej jakości obsługi!


zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×