Tabletki czyszczące

Utrzymanie ekspresu do kawy w odpowiedniej czystości to obietnica jego dłuższej żywotności a także gwarancja zawsze smacznej i aromatycznej kawy. Aby zapewnić sobie najwyższą jakość przyrządzanych kaw należy zaoptarzyć się w specjalne tabletki czyszczące do ekspresu, które utrzymają sprzęt w odpowiednim stanie.

Tabletki nie tylko dokładnie czyszczą każdy ekspres, ale także pokrywają wszystkie jego części specjalną warstwą ochronną, która chroni przed zabrudzeniami.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Tabletki czyszczące

Aby przyrządzony napój kawowy był zawsze najwyższej jakości, a ekspres był urządzeniem, które służyć nam będzie przez wiele lat, istotna jest właściwa higiena ekspresu. Przy pracy z mlekiem i kawą, wewnątrz urządzenia osadzają się resztki kawy i mleka oraz tłuszcz. Aby kawa zachowała pełnię swoich aromatów i bogaty smak, niezbędne jest regularne usuwanie zanieczyszczeń. Do tego celu marka Jura stworzyła specjalnie tabletki czyszczące.

Proces samooczyszczania w ekspresach marki Jura, uruchamia się za pomocą jednego przycisku. Eksperci Jura opracowali tabletkę czyszczącą, która nie tylko pozwoli na dokładnie czyszczenie ekspresu, ale także będzie wspierać ochronę urządzenia. Tabletki pokrywają specjalną warstwą ochronną wnętrze ekspresu, ograniczając tym samym odkładanie się tłuszczu z kawy.

Jak działają tabletki czyszczące Jura?

Proces czyszczenia ekspresów do kawy marki Jura przebiega w dwóch etapach. Pierwszy z nich odbywa się, kiedy formuła tabletki skutecznie oddziela tłuszcze i cząsteczki w systemie zaparzania i sitku. Woda ogrzana do 80°C dokładnie wypłukuje osad wewnątrz jak i na zewnątrz. Drugi etap to pokrycie wnętrza ekspresu specjalną warstwą ochronną, zapobiegającą na długo odkładaniu się resztek z kawy i tłuszczu. To prosty i niezwykle efektowny sposób na czyszczenie ekspresu, bez konieczności rozkładania urządzenia na części. Warto pamiętać, że do czyszczenia ekspresów Jura należy używać tylko i wyłącznie oryginalnych tabletek do czyszczenia Jura. Zostały one stworzone przez ekspertów, którzy opracowali najlepszą dwufazową formułę czyszczącą ekspresy.

Ekologiczne rozwiązania

Marka Jura, która stawia na rozwiązania ekologiczne i tym samym wspiera ochronę środowiska, stworzyła tabletki bez zawartości szkodliwych fosforanów. Dzięki temu możemy dbać o czystość naszego ekspresu bez obawy o środowisko naturalne. Międzynarodowa, niezależna jednostka badawcza TÜV Rheinland przyznała marce Jura, certyfikat dla automatycznych ekspresów do kawy, nienagannych pod względem mikrobiologicznym. Oznacza to, że wszystkie produkty marki Jura wyposażone są w elektronicznie sterowane programy, zapewniające właściwą czystość urządzenia.