Formy płatności

Tania bądź nawet darmowa dostawa

W sklepie internetowym decofire.pl akceptujemy zarówno płatności przelewem, jak i za pobraniem. Dokonując zakupów powyżej określonej kwoty, masz szansę skorzystać z zupełnie darmowej dostawy. Zamówienia na kwotę powyżej 499 zł i opłacone z góry (przelew, PayU), są wysyłane bezpłatnie. Jeżeli jednak składasz zamówienie poniżej tej kwoty i płacisz przelewem, koszt dostawy to 15,90 zł.

Również zamówienia powyżej 1500 zł płatne za pobraniem (przy odbiorze) są z darmową dostawą. Przy zamówieniach poniżej tej kwoty płatnych za pobraniem, wysyłka wynosi 25 złotych.

PayU

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Za swoje zamówienie możesz zapłacić przez PayU. Wybierając tą opcję, zostaniesz od razu po złożeniu zamówienia przekierowany do PayU, gdzie dokonasz płatności. Będziesz mógł zrobić to za pomocą blika, portfela elektronicznego, karty debetowej lub kredytowej, bądź zostając przekierowanym do strony swojego banku. Płatności dokonywane w ten sposób to wielka wygoda, ponieważ nie musisz wypełniać formularza wpłaty. W dodatku dana metoda płatności eliminuje ryzyko błędów, które mogłyby powstać podczas wprowadzania danych do przelewu. Co więcej, płacąc przez PayU - od razu dostajesz potwierdzenie płatności - nie musisz czekać na zaksięgowanie kwoty, jak w przypadku tradycyjnego przelewu.

Oczywiście za swoje zamówienie w sklepie decofire.pl możesz również zapłacić tradycyjnym przelewem (przedpłata na rachunek bankowy), a także dokonać opłaty przy odbiorze w sklepie stacjonarnym Decofire, lub wybrać opcję płatności za pobraniem.

CA Raty

Raty 0%

Co więcej, za swoje zamówienie w Decofire możesz zapłacić w ratach z 0% oprocentowaniem. Z rat 0% Credit Agricole możesz skorzystać do maksymalnej kwoty 20 000 zł. Wniosek możesz wypełnić bez wychodzenia z domu, samodzielnie dobierać ilość i wysokość rat, tak aby ich spłata nie była dla Ciebie żadnym problemem.

Czytaj więcej